Przed sparingiem z Olimpią Grudziądz w Kleszczowie

W spotkaniu z trzynastą po rundzie jesiennej drużyną pierwszej ligi trener Artur Skowronek będzie miał kłopot tylko z obsadzeniem prawej strony obrony. Wojciech Mróz wznowił już co prawda indywidualne treningi, ale jego występ w meczu z Olimpią jest jeszcze wykluczony. Skręcenie kostki Marcina Trzcionki w środowym testmeczu z Energetykiem ROW Rybnik okazało się na szczęście tylko lekkie, ale i tak zawodnika czeka dwa tygodnie odpoczynku od treningów.
Za dwa tygodnie wrócić do zajęć powinien także Emil Wrażeń, którego w związku z tym również zabraknie jutro na murawie w Kleszczowie. Do nieobecności Marcina Krzywickiego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Ale poza nimi pod znakiem zapytania należy postawić także występ Marcina Dziewulskiego, który z powodu urazu nie trenował dziś z drużyną na Stadionie Śląskim.
Poza tą piątką zawodników wszyscy pozostali piłkarze będą do dyspozycji sztabu trenerskiego. Jednak w sparingu z Olimpią nie ujrzymy Piotra Adamka i Seweryna Kiełpina. Szansę rozegrania całego meczu w bramce Ruchu dostanie tym razem Krzysztof Baran. Przypomnijmy, że w meczu z Energetykiem 90 minut rozegrał, bardzo chwalony po końcowym gwizdku, Kiełpin.

Początek sparingowego meczu z Olimpią Grudziądz w sobotę 25 lutego o godzinie 13:00 na sztucznej murawie kompleksu „Solpark” w Kleszczowie, w powiecie bełchatowskim, gdzie na obozie przybywają podopieczni trenera Kaczmarka.