Przedsprzedaż biletów i zasady ich nabycia na mecz z Polonią Bytom

Wejściówkę na mecz z Polonią Bytom kupić będzie mogła każda osoba, która zakupiła bilet na co najmniej jeden mecz w tym sezonie na własnym stadionie (za nami już spotkania z Kolejarzem Stróże, GKS-em Katowice i Wisłą Płock).
Zasada ta dotyczy wszystkich kibiców kupujących bilety, niezależnie od tego czy posiadają oni Kartę Kibica Ruchu Radzionków czy nie. Na stadion wejdą również oczywiście bez wyjątków wszyscy posiadacze karnetów.

Dodatkowo każda z tych osób będzie mogła zaprościć na stadion maksymalnie dwie osoby, dla których mecz z Polonią będzie pierwszym w sezonie 2011/2012. Przy kupnie biletów przez osobę, która choć raz była już na meczu, by zakupić maksymalnie dwa bilety dla zaproszonych osób, będzie ona musiała przedstawić ich dokumenty tożsamości (zawierające imię i nazwisko, numer PESEL oraz zdjęcie). System najpierw potwierdzi czy faktycznie osoba kupująca bilet kupiła wejściówkę na któreś z wcześniejszych spotkań, a następnie pozwoli kasjerce sprzedać jeden lub dwa dodatkowe bilety.
Posiadacz karnetu by kupić dwa dodatkowe bilety będzie musiał podejść do kasy i przedstawić swój karnet. Na tej podstawie kasjerka będzie mogła w systemie aktywować możliwość sprzedaży do dwóch dodatkowych biletów.

Przez cztery dni prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na to spotkanie, ale nie za pośrodnictwem sekretariatu klubu, jak to było w przypadku  poprzednich meczów, a na radzionkowskim targowisku i w Centrum Kultury.
Bilety w przedsprzedaz będzie można nabyć:
– w środę 7 września od godziny 9:00 do 13:00 na targowisku miejskim w Radzionkowie,
– w czwartek 8 września od godziny 11:00 do 18:00 w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie,
– w piątek 9 września od godziny 11:00 do 18:00 w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie,
– w sobotę 10 września od godziny 8:00 do 12:00 na targowisku miejskim w Radzionkowie.

Apelujmy o kupno biletów w przedsprzedaży, co pozwoli uniknąć kolejek przy kasach bezpośrednio przed meczem. Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 15:00.

Na mecz z Polonią nie będzie prowadzona sprzedaż biletów VIP. Zaś karnety upoważniające do wejścia na ten mecz, nabywać  będzie można jedynie w sekretariacie klubu w godzinach jego otwarcia, w cenie 80 złotych.

Informujemy ponadto, że przed meczem z Polonią Bytom wydane zostaną jedynie te Karty Kibica Ruchu Radzionków, na które wnioski złożone zostaną najpóźniej w poniedziałek 5 września. Ta partia Kart Kibica wydawana będzie podczas przedsprzedaży biletów, w czwartek i w piątek w Centrum Kultury Karolinka, w sobotę przed południem na targowsku, i tuż przed meczem w kasie udostępnionej posiadaczom Karty Kibica.
By szerzej umożliwić Państwu składnie wniosku o Karty Kibica, sekretariat klubu jutro (tj. w czwartek 1 września) i w poniedziałek 5 września pełnił będzie dyżury, będąc otwartym od godziny 8:00 do 18:00. W pozostałe dni przed meczem z Polonią Bytom pracował będzie normalnym trybem, czyli od 8:00 do 15:00.