Przedstawiamy folder Klubu Złoty Cider

„Klub Złoty Cider” został stworzony w roku 2013, celem zintegrowania lokalnego biznesu i reaktywacji Ruchu Radzionków, znajdującego się wówczas w bardzo trudnej sytuacji finansowo – organizacyjnej. W okresie trzech lat istnienia „KZC”, wiele zrzeszonych w klubie firm nawiązało współpracę, a szeroka rzesza sympatyków Ruchu Radzionków, opierając swój wybór na klubowym patriotyzmie stała się odbiorcami ich usług. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepsza forma docenienia ich wsparcia.
Dlatego wybierajmy do współpracy Firmy, które wspierają Ruch Radzionków!
Warto wspomnieć, że w ramach członkostwa w „KZC” wiele Firm zadeklarowało specjalne rabaty dla sympatyków Ruchu Radzionków, o czym na bieżąco informujemy poprzez klubowe media.
Zachęcamy całą naszą „żółto-czarną Rodzinę” do korzystania z usług firm wymienionych w folderze, reprezentujących bardzo szeroki zakres działalności!
Zapraszamy również do współpracy okoliczne firmy, które do tej pory jeszcze nie słyszały o naszym biznesowym programie noszącym nazwę „Klub Złoty Cider”. Zapewniamy, że w wielu płaszczyznach ta współpraca przyniesie Wam wymierne korzyści. Dlatego nie zwlekajcie i dołączcie do nas jak najszybciej!
Folder jest bezpłatny i można go otrzymać w firmach zrzeszonych w „KZC” oraz w wybranych punktach usługowo-handlowych na terenie Radzionkowa.