Puchar Polski: Górnik Bobrowniki Śląskie – Ruch 0:7

Ruch Radzionków w meczu pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bytom pewnie pokonał na wyjeździe występujący na co dzień w lidze okręgowej Górnik Bobrowniki Śląskie 7:0, awansując tym samym do drugiej rundy. Wygrany tego pojedynku był znany już po kwadransie gry, bo właśnie tyle piłkarze Ruchu potrzebowali aby wbić niżej notowanemu rywalowi cztery gole. Pierwszy i czwarty był autorstwa Bartosza Nawrockiego, drugi Szymona Siwego, a trzeci Adama Barana. Na kolejne gole czekać trzeba było do drugiej połowy gry. W 61 minucie do siatki Górnika trafił Andrzej Piecuch, a potem dwa razy Robert Wojsyk w 82 i 85 minucie (z rzutu karnego) ustalając wynik meczu.

1 runda Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bytom, 18 sierpnia 2021, godz. 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie – Ruch 0:7 (0:4)
0:1 – Nawrocki 3.