Okręgowa Liga Juniorów:
Ruch – UKS Ruch Chorzów 2:2 (0:1)
bramki: Cichocki (rzut karny), Lamla.
Ruch: Ciołczyk – Stolarczyk, Lamla, Popławski, Cichocki (80′ Zielonka), Dolibóg, Hoinkis (60′ Malorny), Kazimierek (89′ Hypki), Skutnik (55′ Kuziora), Gacek (89′ Burdalski), Sysiak (82′ Kosz). Trener: Okoń.

Był to ciężko wywalczony remis. Niestety nasza drużyna zagrała dziś zauważalnie słabiej w obronie w porównaniu do poprzednich meczów. Przegrywając po pierwszej połowie 0:1, po zmianie stron dopiero ruszyliśmy zdecydowanie do odrabiania strat, co udało nam się w 60 minucie za sprawą rzut karnego wykorzystanego przez Kamila Cichockiego. Gra zrobiła się rwana, ale z czasem przewagę osiągnęli znów nasi rywale. I znów wyszli na prowadzenie. W końcówce ruszyliśmy do desperackich ataków. Po jednym z nich strzał Hypkiego dobił Lamla, i mogliśmy sie cieszyć w remisu. Był to nasz słabszy mecz, ale i tak drużynę należy docenić i pochwalić za charakter i wolę walki do ostatnich minut – podsumował spotkanie trener Dariusz Okoń.