3:0 Rudyk 85 min

RUCH: Jankowski – Żmuda, Komar, Zioło, Krzęciesa – Sobala (89 Kubik), Domański, Skoczylas (62 Rudyk), Trzcionka (74 Iwan) – Kozieł (71 Rzepecki), Suker.
Trener: Rafał Górak

Sędziował: Szymon Skowroński (Podokręg Tychy)

Spotkanie z ŁTS Łabędy rozpoczeło się znakomicie dla radzionkowian, którzy od pierwszych minut ruszyli z impetem na bramkę rywala. Efektem był gol zdobyty przez Sukera juz w 9 min. meczu. Najlepszy obecnie napastnik cidrów zawinął i położył obrońcę gości po czym strzelił nie do obrony. Druga bramka była także jego autorstwa. W 37 min. po wrzutce Żmudy znalazł się tuz przed bramkarzem i bez problemu wpakował piłkę do siatki. Goście w pierwszej części meczu mieli dwie dobre okazje, lecz F. Wolny strzelał niecelnie. Po przerwie lekką przewagę optyczną uzykały Łabędy, jednak ich akcje przypominały bicie głową w mur. W 51 min. goście domagali się jedenastki. Sędzia uznał jednak, że było to wymuszenie i zawodnik ŁTS-u został ukarany żółtą kartką. Radzionkowianie zdobyli tego dnia jeszcze jedną bramkę. W 85 min. Suker wypuścił Rudyka, i ten strzelił trzecią bramkę, ustalając wynik meczu na 3:0.