Ruch – Przemsza Siewierz 7:0

Po dwóch przegranych z rzędu, Ruch powrócił na drogę zwycięstw, utrzymując tym samym dystans do lidera. W meczu trzynastej kolejki pierwszej grupy śląskiej czwartej ligi “Cidry” przed własną publicznością pewnie pokonały Przemszę Siewierz 7:0. W 13 minucie po centrze z rzutu rożnego Rafała Kulińskiego z bliska piłkę do siatki wepchnął Rafał Otwinowski. W 20 minucie po podaniu Kamila Kopcia wynik podwyższył Bartosz Nawrocki, a niespełna minutę później po przejęciu piłki w sytuacji sam na sam piłkę do bramki posłał Kuliński. W 25 minucie było już 4:0, kiedy centra Miłosza Ćwielonga przelobowała Stambułę i wpadła w okienko. W 60 minucie w zamieszaniu pod bramką po rzucie rożnym i podaniu od Mateusza Pietrygi piątego gola strzelił wprowadzony w przerwie Kamil Banaś. Dwie minut później po prostopadłym podaniu Kulińskiego w sytuacji sam na sam szóstego gola zdobył Kopeć. Na dziesięć minut przed końcem meczu wynik ustalił rezerwowy Kacper Zalewski po podaniu od innego zmiennika Andrzeja Piecucha.

13 kolejka IV ligi śląskiej (grupa I), 30 października 2021, godz. 14:00
Ruch – Przemsza Siewierz 7:0 (4:0)
1:0 – Otwinowski 13.
2:0 – Nawrocki 20.
3:0 – Kuliński 21.
4:0 – Ćwielong 25.
5:0 – Banaś 60.
6:0 – Kopeć 62.
7:0 – Zalewski 80.
Ruch: Szukała – Trzcionka (74. Zalewski), Otwinowski, Pietryga, Ćwielong (46. Banaś), Gwiaździński (74. Turczyn), Siwy, Kopeć (63. Boudguiga), Kuliński, Baran (63. Piecuch), Nawrocki (46. Wojsyk). Trener: Dziewulski.
Przemsza: Stambuła – Pałyga (46. Góralczyk), Pasikowski (46. Bała), Adamczyk (74. Dobias), Mazarent (64. Krzos), Burczyk, D. Skrzypiński, Tyszczak, K. Skrzypiński (46. Badora), Dudała (46. Wnuk), Bajor. Trener: Mosna.