Ruch Radzionków TV

RUCH RADZIONKÓW TV

Szanowni Państwo!                              

Pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w nowym projekcie Ruchu Radzionków  w postaci Klubowej telewizji internetowej Ruch Radzionków TV.

Za pośrednictwem naszej oficjalnej strony internetowej www.ruchradzionkow.com pragniemy wszystkim zainteresowanym umożliwić oglądanie różnego rodzaju materiałów filmowych dotyczących wydarzeń z życia Klubu. Począwszy od możliwości oglądania w całości spotkań ligowych zarówno tych rozgrywanych na własnym stadionie, jak i na stadionach całej Polski, poprzez zapowiedzi spotkań i relacje meczowe w postaci skrótów, skończywszy na różnego rodzaju wywiadach, relacjach z treningu, materiałach informacyjnych, a nawet materiałach archiwalnych w postaci spotkań sprzed lat.

Proponujemy Państwu współudział w tworzeniu tego przedsięwzięcia poprzez zamieszczenie w naszej RRTV swojej reklamy. Przewidujemy w każdym miesiącu zamieszczać ok. 20 materiałów filmowych. W 2009 roku nasza strona internetowa była średnio dziennie odwiedzana 2017 razy. RRTV ma znacząco ją uatrakcyjnić, przez co liczymy na jeszcze większą popularność oficjalnej witryny Ruchu Radzionków.

Firmie, która zdecyduje się na całoroczną reklamę w RRTV zapewniamy możliwość nagrania bezpłatnego spotu reklamowego.

Koszt miesięcznej reklamy w RRTV – 500 zł netto

OFERTA PROMOCYJNA DLA FIRM STARTUJĄCYCH Z NAMI OD POCZĄTKU

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Z wyrazami szacunku

Marcin Wąsiak – Dyrektor ds. Marketingu

tel. 504 122 961 e-mail: marketing@ruchradzionkow.com