Ruch – Unia Rędziny 5:0

W ostatnim domowym meczu rundy jesiennej Ruch pokonał Unię Rędziny 5:0. W 36 minucie po podaniu od Adam Barana wynik otworzył Szymon Siwy. Trzy minut po zmianie stron ten sam zawodnik w zamieszaniu otrzymując piłkę od Bartosza Nawrockiego podwyższył stan meczu. Na 3:0 w 78 minucie podwyższył Robert Wojsyk, któremu podawał Rafał Kuliński. Autorem czwartego gola był w 83 minucie Kuliński otrzymując zagranie od Andrzeja Piecucha. Wynik meczu ustalił w 88 minucie Wojsyk, któremu także, jak przy poprzedniej bramce asystował Piecuch.

14 kolejka IV ligi śląskiej (grupa I), 6 listopada 2021, godz. 14:00
Ruch – Unia Rędziny 5:0 (1:0)
1:0 – Siwy 36.
2:0 – Siwy 48.
3:0 – Wojsyk 78.
4:0 – Kuliński 83.
5:0 – Wojsyk 88.
Ruch: Szukała – Trzcionka (84. Pietryga), Otwinowski, Harmata, Ćwielong, Gwiaździński, Siwy (76. Turczyn), Kopeć, Kuliński, Baran (66. Piecuch), Nawrocki (66. Wojsyk). Trener: Dziewulski.
Unia: Tyrek – Dolniak, Górski, Jernaś (46. Grądzik), Malczewski (83. Kawecki), Musiał (87. Hibner), Pławczyk, Porochnicki, Przybylski, Wiśniewski, Ziętara (78. Operacz). Trener: Operacz.