Śląsk Świętochłowice – Ruch 0:3

Zwycięstwo w ostatnim meczu rundy jesiennej czwartoligowego sezonu 2021/2022 odnieśli piłkarze Ruchu Radzionków! „Cidry” pokonały na stadionie Naprzodu Lipiny Śląsk Świętochłowice 3:0. W pierwszej części gry, w której przez większość czasu przewagę mięli gospodarze, wynik otworzył Bartosz Nawrocki w 39 minucie wykorzystując dośrodkowanie Adama Barana. Tuż po zmianie stron ten sam zawodnik po zagraniu Rafała Kulińskiego i błędzie bramkarza pewnie podwyższył na 2:0. W 54 minucie zawodnik Śląska Ściętek zobaczył drugą żółtą kartkę, i w ten sposób radzionkowianie do końca meczu grali z przewagą jednego zawodnika. W 71 minucie po centrze Marcina Trzcionki trzeciego gola strzałem głową zdobył Kuliński.

15 kolejka IV ligi śląskiej (grupa I), 13 listopada 2021, godz. 13:30
Śląsk Świętochłowice – Ruch 0:3 (0:1)
0:1 – Nawrocki 39.
0:2 – Nawrocki 47.
0:3 – Kuliński 71.
Śląsk: Strąk – Słota, Kaiser (80. Watola), Koniarek, Ściętek, Lesik, Swikszcz (75. Henisz), Żyłka, Barteczko, Szulc (75. Wawrzyniak), Matusiak (75. Wasiak). Trener: Gawełczyk.
Ruch: Szukała – Trzcionka, Otwinowski, Harmata, Ćwielong (77. Pietryga), Gwiaździński, Siwy (46. Turczyn), Kopeć (77. Zalewski), Kuliński, Baran (63. Piecuch), Nawrocki (63. Wojsyk). Trener: Dziewulski.
Sędzia: Szczurek (Bielsko-Biała).
Żółte kartki: Ściętek 26., 54., Lesik 39., Koniarek 62. – Ćwielong 15., Pietryga 86.