Sparing: Rozwój Katowice – Ruch 0:1

Decydująca o wyniku akcja miała miejsce w 30 minucie gry, kiedy długim podaniem Vladimír Balát uruchomił na prawym skrzydle Przybeckiego, który wpadł w pole karne i pewnie trafił do siatki.
Wcześniej dobre okazje miał Ruch. Na początku meczu piękna próba lobu Piotra Rockiego okazała się niecelna, a w 21 minucie dobrą okazję po przechwycie piłki zaprzepaścił Dawid Jarka. Na bramkę Rozwoju uderzali jeszcze w pierwszej połowie, bez powodzenia, ponownie Jarka jak i Balát.
Łukasz Skorupski interweniował jedynie po strzałach z dystansu, bądź po… przedłużeniu piłki glową tuż przed bramką przez Jána Beliančina.

W drugiej połowie dużą aktywność do strzałów wykazywali Piotr Giel i były gracz radzionkowskiego klubu, próbujący uderzeń też przed przerwą, Adrian Mielec. Giel chybił z dystansu i dwukrotnie niecelnie główkował. Po uderzeniach Mielca najgróźniej było w końcówce, kiedy jego strzał tuż nad poprzeczkę podbił głową Balát.
Pod bramką Roberta Widawskiego, który zostanie wypożyczony do katowickiego trzecioligowca, najgroźniej było jednak po strzałach Jarki, które minimalnie mijały słupek.

Sparing, Katowice-Dąbrówka Mała, 15 lutego 2011, godz.: 13:00

ROZWÓJ KATOWICE – RUCH RADZIONKÓW 0:1 (0:1)

0:1 – Przybecki ’30

Ruch Radzionków: Skorupski – Wiśniewski (78′ Mróz), Beliančin, Szymura (78′ Kaciczak), Kowalski (61′ Łopuch) – Mateusz Mak (61′ Cieluch), Rocki, Balát – Przybecki, Piotr Giel, Jarka. Trener: Skowronek.