Terminy meczów, ceny biletów, organizacja spotkań – informacje dla kibiców

Mecze u siebie w rundzie jesiennej sezonu 2009/2010:

1 sierpnia, godz. 17:00 – Bałtyk Gdynia
15 sierpnia, godz. 17:00 – Górnik Polkowice
29 sierpnia, godz. 17:00 – Nielba Wągrowiec
6 września, godz. 15:00 – Zawisza Bydgoszcz
16 września, godz. 16:30 – Polonia Słubice
26 września, godz. 16:00 – GKS Tychy
10 października, godz. 15:00 – Ślęza Wrocław
24 października, godz. 13:00 – Unia Janikowo
oraz
7 listopada, godz. 13:00 – Lechia Zielona Góra

Informacje dla kibiców:

* W nowym sezonie ceny biletów na spotkania ligowe Ruchu Radzionków będą uzależnione od klasy rywala. Będą dwie grupy cenowe:
– bilet normalny 10 zł, ulgowy (dzieci szkolne i młodzież ucząca się za okazaniem legitymacji) 6 zł oraz kobiety i dzieci do 10 roku życia 2 zł;
– bilet normalny 8 zł, ulgowy (dzieci szkolne i młodzież ucząca się za okazaniem legitymacji) 5 zł oraz kobiety i dzieci do 10 roku życia 2 zł;
Na pierwsze dwa spotkania z Bałtykiem Gdynia oraz Górnikiem Polkowice będą obowiązywały ceny 10, 6 i 2 zł, a na trzecie sierpniowe spotkanie z Nielbą Wągrowiec 8, 5 i 2 zł.
We wrześniu ceny 10, 6 i 2 zł obowiązywały będą na meczach z Zawiszą Bydgoszcz i GKS Tychy, zaś mecz z Polonią Słubice będzie można obejrzeć za 8, 5 i 2 zł.
Ceny biletów na spotkania październikowe będą podane pod koniec września.
* Od nowego sezonu kawiarnia oraz budynek klubowy nie będą otwarte dla kibiców. Wstęp do budynku klubowego, kawiarni oraz na balkon będzie dostępny tylko dla posiadaczy kart wstępu VIP oraz SUPER VIP.
Cena karty wstępu VIP – 250 zł na rundę (w cenie parking, napoje oraz drobny poczęstunek).
Cena karty wstępu SUPER VIP – 500 zł na rundę (w cenie parking oraz pełny catering w sali vipowskiej).
* Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych wjazd na teren obiektu przysługuje tylko posiadaczom kart wstępu VIP i SUPER VIP oraz dodatkowo tylko 80 samochodów z opłatą 5 zł za pojazd.

Pragniemy również poinformować o kilku sprawach organizacyjnych:
* Zmianie ulega powierzchnia dostępnych sektorów. Do sektorów czynnych w poprzednim sezonie dodatkowo zostały otwarte dwa sektory na lewo od budynku klubowego, tak aby zwiększyć objętość trybun do ponad 2000 miejsc.
* Wzdłuż wybetonowanych sektorów wyposażonych w krzesełka w celu zwiększenia komfortu oglądania spotkań zostało obniżone ogrodzenie, tak aby nawet z pierwszych rzędów można było oglądać boiskowe poczynania w jak najlepszych warunkach.
* W nowym sezonie otwarta będzie również kasa od strony osiedla Stroszek, tak aby rozładować kolejki przy wchodzeniu i ułatwić opuszczanie obiektu po spotkaniu.
* W związku z niedostępnym dla kibiców budynkiem klubowym w pełni wyposażony punkt gastronomiczny znajdować się będzie za koroną stadionu. To samo dotyczy sprzedaży pamiątek klubowych, która będzie prowadzona na specjalnym do tego stworzonym stanowisku.
* Dla kibiców będą również otwarte murowane toalety, które znajdują się poza koroną stadionu.