Thera-Band Polska sponsorem technicznym Ruchu!

Oferta Firmy Thera-Band Polska obejmuje przybory oraz urządzenia wykorzystywane w terapii, na zajęciach fitness oraz w treningu  sportowym. TB Polska promuje produkty jedynie najwyższej jakości, które po krótkim czasie stosowania przyczyniają się do poprawy siły mięśniowej, równowagi, koordynacji oraz wytrzymałości.

W zamian za promocję Thera-Band Polska przez oficjalne media Ruchu Radzionków, Firma dostarczy na potrzeby drużyny żółto-czarnych najwyższej światowej jakości sprzęt do treningu motorycznego, oraz służyć będzie sztabowi trenerskiemu fachowym doradztwem w zakresie nowych trendów treningowych i wdrażaniem ich w codzienną pracę zespołu. Z wybranych treningów zawodników Ruchu na sprzęcie Thera-Band Polska powstaną na potrzeby sponsora technicznego filmy promocyjne.

Prezes Marcin Wąsiak o podpisanej współpracy z Thera-Band Polska:
To zaszczyt dla Ruchu Radzionków, że mogliśmy nawiązać współpracę z tak dobrą Firmą, jaką jest Thera-Band Polska. Bardzo się cieszę, że dostrzegli w nas partnera do współpracy. Dzięki temu zyskamy wiele rzeczy. Przede wszystkim doskonały sprzęt do treningu, ale również merytoryczne wsparcie przy pracy nad fizycznym przygotowaniem zawodników. Podpisaliśmy na razie umowę na trzy lata, ale jestem przekonany, że będzie to stała współpraca na wiele lat, która przyniesie wymierne korzyści dla Klubu, i z której w przyszłości będą korzystać również nasze grupy młodzieżowe.