Trampkarskie turnieje i obozy

Prowadzona przez trenera Dariusza Okonia dużyna rocznika 2001 uczestniczyła 1 lutego w turnieju Stradomiak Cup w Częstochowie,  zajmując  w gronie dwunastu drużyn ósme miejsce. W turnieju brało udział pięć drużyn z Częstochowy: Raków, Skra, Stradom, Ajaks i Viktoria, a także Szombierki Bytom , GKS Katowice, Warta Zawiercie, Pilica Koniecpol, Orlik Blachownia, AF Silent Dąbrowa Górnicza i Ruch Radzionków.

Wyniki meczów Ruchu Radzionków w grupi:
Ruch – Viktoria  2:1 (Gorczak , Cieślik)
Ruch – Stradom  0:1
Ruch – GKS Katowice  0:2

Mecze o miejsca 5-8:
Ruch – Silent Dąbrowa Górnicza 0:2
Ruch – Viktoria Częstochowa 1:2 (Gorczak)

Zawodnicy którzy brali udział w turnieju: Kosmol Szymon, Dzionsko Tomasz – Gorczak Adam, Górak Witold, Mitręga Adam , Brzytwa Łukasz, Dalibóg Rafał, Pietryszyn Michał , Zomerfeld Mateusz, Cieślik Szymon, Kaniowski Jakub, Okoń Sebastian.

Zawodnicy z roczników 2002-2004 na obozie w Brzegu Dolnym przebywali w dniach 18-25 stycznia, biorąc udział trzynastu treningach, rozegrywając sześć meczów sparingowych, trzy ray wychodząc na basen, biorąc udział w koncercie w filharmonii, a także rozgrywając liczne wewnętrze konkursy w różnych aspektach sztuki piłkarskiej.

W drugiej edycji turnieju Cider Cup na radzionkowskiej hali podzieleni na dwa zespoły zawodnicy z rocznika 2005, jakby speszeni liczną obecnością na trybunach rodziców i kibiców, zająły dwa ostatnie miejsca, rywalizując z tymi samymi przeciwnikami, z którymi niedawno wygrali w innym turnieju. Oprócz Ruch I i Ruchu II w zawodach wzięły udział zespoły: Raków Częstochowa, Andaluzja Piekary Śląskie, Trójka Tarnowskie Góry, AKS Mikołów, Szombierki Bytom i KS Piekary Śląski.

Mecze UKS Ruch I:

Ruch – KS Piekary 0:1
Ruch – Szombierki Bytom 0:1
Ruch – Raków Częstochowa 0:3

Mecze UKS Ruch II:

Ruch – AKS Mikołów 1:2
Ruch – UKS Trójka 0:1
Ruch – Andaluzja Piekary 1:1