Trampkarze Ruchu drudzy w Turnieju o Puchar Burmistrza Radzionkowa

Faza grupowa:

Grupa A:
1. Ruch I Radzionków 12 pkt 18-1
2. Gwarek Tarnowskie Góry  9  pkt 11-5
3. Silesia Miechowice     6  pkt 5-9
4. Ruch ’99 Radzionków   1 pkt   3-10
5. Sokół Orzech      1 pkt  1-13

Grupa B:
1. Szombierki Bytom 12 pkt 15-3
2. KS Strzybnica    9 pkt 10-4
3. Ruch II Radzionków 6 pkt 9-10
4. Andaluzja Brzozwice  1 pkt 2-10
5. MOSiR Piekary Śląskie 1 pkt 1-10

Półfinały:

Ruch I – KS Strzybnica 4:1
Szombierki – Gwarek 0:1

Mecz o 9 miejsce: Sokół – MOSiR 1:3
Mecz o 7 miejsce: Ruch ’99 – Andaluzja 0:2
Mecz o 5 miejsce: Silesia – Ruch II 0:8
Mecz o 3 miejsce: Strzybnica – Szombierki 1:4

Finał: Ruch I – Gwarek 2:3

Końcowa klasyfikacja:
1. Gwarek Tarnowskie Góry
2. Ruch I Radzionków
3. Szombierki Bytom
4. KS Strzybnica
5. Ruch II Radzionków
6. Silesia Miechowice
7. Andaluzja Brzozowice
8. Ruch ’99 Radzionków
9. MOSiR Piekary Śląskie
10.Sokół Orzech

Składy radzionkowskich drużyn:
Ruch I: Makielak, Skalski, Klimczok, Krawczyk, Sylwa, Pluta, Michalski, Kożuch, Kowolik, Broja.
Ruch II: Nowakowski, Chudaszek, Paluch, Tobor, Kępiński, Kisiel, Gawron, Wylężek, Michalak, Cichy.
Ruch ’99: Gawlyta, Janik, Hajda, Kałuża, Dragon, Majka, Nolewajka, Bieda, Ważniczka, Gała.

Najlepszy zawodnik w każdej z drużyn:
Ruch I: Łukasz Sylwa
Ruch II: Mateusz Tobor
Ruch ’99: Wojciech Hajda
Szombierki: Łukasz Piątek
Gwarek: Tomasz Wlazłowski
Silesia: Daniel Łoziński
KS Strzybnica: Marcin Ręblewski
Sokół: Mateusz Szczotarz
Andaluzja: Marcel szyszkiewicz
MOSiR: Klaudia Miłek

Król strzelców: Adam Bugajczyk (Szombierki)
Najlepszy bramkarz: Jakub Larisch
Najlepszy zawodnik: Daniel Skalski (Ruch I)

W turnieju padło aż 95 bramek, co dało średnio blisko 4 goli na jedno spotkanie.

Warto dodać, że za tydzień w tym samym miejscu odbędzie się turniej rocznika 1998 o Puchar Prezesa Ruchu Radzionków, w którym obok gospodarzy udział wezmę prawie wszystkie największe śląskie kluby. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Minimum 4 znaki