Trampkarze ze zmiennym szczęściem

Trampkarze 2000:
Silesia Miechowice – Ruch 1:4
bramki: Duda 2, Ciomek 2
Ruch: Solik (Dzionsko) – Gałęziok, Kazimierek (Okoń), Hojka, Niedbała (Szrejer), Duda, Majka, Wrodarczyk (Łuczak), Majewski (Paluch), Ciomek, Kędzia (Fesner). Trener: Suder.

Mecz odbywał się na bardzo nierównym boisku, co utrudniało nam grę. Po piętnastu minutach niemrawej postawy zaczęliśmy w końcu zagrażać bramce gospodarzy, jednak na pierwszego gola musieliśmy czekać do trzydziestej minuty, kiedy w polu karnym przedarł się Ciomek i wyprowadził nas na  prowadzenie. Silesia ograniczała się do obrony, od czasu do czasu przedzierając się pod nasze pole karne, jednak bez konsekwencji. Druga cześć gry to już nasze lepsze oblicze, czyli więcej aktywności z przodu i dużo sytuacji podbramkowych. W tym okresie padła jednak ładna bramka dla Silesii, zdobyta niemal z czterdziestu metrów. Ostatecznie wygraliśmy 4:1 po średnim meczu w naszym wykonaniu. Już za tydzień czeka nas najtrudniejszy sprawdzian więc musimy się do niego dobrze przygotować – powiedział po wygranym spotkaniu trener Łukasz Suder.

Trampakrze 2001:
Ruch – Szombierki Bytom 2:7
bramki: Okoń, Lechki.
Ruch: Kosmol (Dzionsko), Okoń, Mitręga, Sznober, Pietryszyn, Górak, Gorczak, Kaniowski, Cieślik, Pilarski, Pietryga, Lechki, Dolibóg. Trener: Okoń.

Na pewno wynik jest wysoki, ale nie odzwierciedla przebiegu meczu, bo nasza gra była więcej niż dobra, a kilka akcji ofensywnych było wręcz znakomitych, jednak zabrakło w nich dobrego wykończenia. Musimy popracować nad grą całego zespołu w każdej formacji a szczególną uwagę poświęcimy grze całego zespołu w obronie żeby wyeliminować błędy, które powstają. Na pewno drużyna Szombierek zagrała dobry mecz, ale nasz zespół walczył do końca o jak najlepszy wynik i za to należy pochwalić całą drużynę – podsumował spotkanie trener Dariusz Okoń.

Trampkarze 2002:
Ruch – Nitron Krupski Młyn 7:1
bramki: Szromek 3, Zalewski, Sapiński, Lipp, samobójcza.
Ruch: Lach, Szpak, Gąsior, Poganiec, Głogowski, Sapiński, Szlęk, Gońda, Zalewski, Miozga, Deptała, Szromek, Magdziak, Waniek, Lipp, Jarka, Gołąbek. Trener: Sobala.

W trzeciej kolejce pokonaliśmy na własnym boisku Nitron Krupski Młyn 7:1. Nasi rywale po dwóch kolejkach mieli sześć punktów na koncie więc można było się spodziewać, że przeciwnik stawi większy opór niż wcześniejsi rywale. W pierwszej połowie strzeliśmy dwa gole, a Nitron odpowiedział piękną bramką z rzutu wolnego. Po przerwie na boisku zarysowała się duża przewaga naszej drużyny, co zostało udokumentowane pięcioma golami. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Michał Szromek, a po jednym trafieniu dołożyli Janek Sapiński, Mateusz Lipp i Kacper Zalewski, ponadto jeden gol był samobójczy. W następnej kolejce zmierzymy się w prestiżowym pojedynku z drużyną Poloni Bytom, która akualnie zajmuje pierwsze miejsce w grupie dzięki lepszemu stosunkowi bramek. Mecz odbędzie się na boisku zawodników z Bytomia – powiedział trener Henryk Sobala.