Umowa o współpracy z O&S Computer Soft

Wkrótce poinformujemy o szczegółach oferty, z jaką Klub będzie chciał się zwrócić do kibiców oraz sponsorów Klubu, w myśl hasła „NIE PŁACĄC ANI ZŁOTÓWKI WIĘCEJ WSPIERASZ KLUB”.  

Prezes Marcin Wąsiak o podpisanej umowie:
Tak, jak już wcześniej informowałem kolejną firmą, z którą rozpoczęliśmy rozmowy w sprawie nawiązania współpracy w celu polecania ich usług i czerpania w ten sposób korzyści dla Klubu jest firma Computer Soft. Po dopracowaniu szczegółów umowy możemy w końcu oficjalnie o niej poinformować i przystąpić do działania. Po Ekopolu to druga firma, z która w ten sposób chcemy współpracować. Z początkiem maja powinno dojść do sfinalizowania współpracy z trzecią firmą, ale już na trochę innych zasadach, ale również będziemy bardzo mocno liczyli na naszych kibiców. Co do oferty Orange to musimy jeszcze chwilę poczekać, gdyż są wymagane zgody na używanie przez nas loga i nazw towarowych zastrzeżonych.
Możliwe, że będziemy potrzebowali osoby do koordynacji obsługi tych firm, ale to czas pokaże.

Mnie wypada się cieszyć, że tak duże firmy jak Ekopol, czy Computer Soft dostrzegają w nas potencjalnego partnera biznesowego. My natomiast staramy się pokazać, że jesteśmy otwarci na różne formy zarabiania pieniędzy i chcemy tym firmom dać też coś od siebie, a nie tylko pytać o pieniądze.