W ostatnim meczu w Orzechu podejmiemy jutro Stal Brzeg

Dla Stali Brzeg to trzeci z rządu sezon w trzeciej lidze. W pierwszym z nich jako beniaminek zajęli szóste miejsce, jednak ze stratą zaledwie dwóch oczek do najniższego stopnia podium. Przed rokiem zaś było jeszcze lepiej – Stal skończyła na czwartym miejscu, przez większość sezonu licząc się w walce o awans.
Na tym tle bieżący sezon prezentuje się dla klubu z Brzegu blado. Drużyna Stali, w której jednak latem doszło do dużych przetasowań kadrowych, jeszcze kilka kolejek temu plasowała się w dolnych rejonach tabeli. Jednak dzięki zwycięstwu w trzech ostatnich meczach (i to bez straty bramki) nasz jutrzejszy rywal nie tylko znacząco oddalił się od strefy spadkowej, ale wręcz do radzionkowian traci zaledwie dwa punkty. A w takim przypadku mówi się przecież o meczach o… sześć punktów.
Zapowiada się zatem bardzo ciekawie, tym bardziej, że Stal w dotychczasowych spotkaniach… zdobyła jeden punkt więcej na wyjazdach niż w meczach u siebie, a w swoich szeregach ma aktualnego wicekróla strzelców trzeciej grupy Damiana Celucha, na którego z pewnością radzionkowska obrona będzie musiała zwrócić szczególną uwagę.

Pożegnalne z Orzechem spotkanie Ruchu ze Stalą Brzeg rozpocznie się o godzinie 13:00, a poprowadzi je sędzia Jacek Babiarz z Kluczborka. W jego trakcie w kasie biletowej będzie można nabyć karnety na rundę wiosenną w cenie 70 złotych.

Sponsorem meczu Ruchu ze Stalą Brzeg jest firma: