bramki: Ciomek 3, Fesner 3, Wrodarczyk 2, Mateja, Majewski, Bączkowicz.

Gwarek Tarnowskie Góry – 3:0
Ruch: Dzionsko – Gorczak, Hojka, Mitręga, Pietryszyn, Górak, Okoń, Brzytwa, Cieślik, Pilarski, Sznober, Dolibóg, Kaniowski, Zomerfeld. Trener: Okoń.

Ruch – Tęcza Zendek 4:0
bramki: Lechki, Kaniowski, Okoń, Cieślik.

Zaległym spotkaniu przegraliśmy z Gwarkiem Tarnowskie Góry.  Do przerwy nasz zespół grał bardzo dobrze. Próbował atakować i stwarzał ciekawe sytuacje podbramkowe. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej inicjatywę przejęła drużyna gospodarzy, która była bardziej aktywna i w efekcie tego po naszych błędach strzeliła nam trzy bramki. Jednak wynik nie oddaje przebiegu gry, bo nasz zespół zagrał dobre spotkanie i na pewno nie zasłużył na tak wysoką porażkę. Z kolei w meczu już rozgrywanym zgodnie z terminarzem podejmowaliśmy Tęczę Zendek i wygraliśmy to spotkanie po dobrym meczu. Drużyna Ruchu momentami grała znakomicie, a kilku akcji nie powstydziliby się starsi koledzy. Najładniejsza akcję przeprowadził Szymon Cieślik z Piotrem Pilarskim zakończoną bramką Cieślika, po jakiej ręce same składały się do oklasków. Cieszy bardzo postawa całego zespołu i zaangażowanie w grę i tylko szkoda, że ci młodzi adepci piłki muszą grać na takim boisku – podsumował oba mecze trener Dariusz Okoń.

Trampakrze 2002:
Ruch – Orzeł Nakło Śląskie 14:0
bramki: Szromek 7, Zalewski 3, Deptała 2, Magdziak, Miozga.
Ruch: Szpak, Gąsior, Poganiec, Sapiński, Lipp, Szlęk, Zalewski, Magdziak, Deptała, Dudziński, Szromek, Lach, Głogowski, Waniek, Gońda, Miozga, Dolibóg. Trener: Sobala.

W piątym meczu obecnego sezonu pokonaliśmy Orzeł Nakło Śląskie 14:0. Przez całe spotkanie zawodnicy z Radzionkowa dominowali na boisku, nie pozwalając stworzyć rywalom żadnej groźnej sytuacji. Z kolei pod bramką naszego przeciwnika nie brakowało wielu ciekawych akcji. Na uwagę zasługuje strzelenie przez Michała Szromka siedmiu goli, co jest rekordem obecnego i poprzedniego sezonu. Pozostałe trafienia zaliczyli Kacper Zalewski – 3, Rafał Deptała – 2, a także Filip Magdziak oraz Oskar Miozga. W następnej kolejce Ruch podejmie zespół Silesii Miechowice, która po słabym początku pozbierała się i z całą pewnością w rewanżu z naszym zespołem postawi większe wymagania – powiedział trener Henryk Sobala.

Trampkarze 2003:
Piast Ożarowice – Ruch 3:9
bramki: Dudziński 4, Tobolik 3, Magdziak, Ficulak.
Ruch: Kwaśniewski, Waniek, Gąsior, Gońda, Dudziński, Ficulak, Magdziak, Banek, Szymański, Musiałek, Jarka, Tobolik. Trener: Wiszniewski.

Wysoko wygrany przez nas mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie drużyną lepszą okazał się Piast, prawdząc do przerwy 3:2. W drugiej połowie rolę się jednak odwróciły, okazaliśmy się zdecydowanie lepsu, nie tylko odrabiając straty, ale jeszcze strzelając siedem goli, co w konsekwencji dało zwycięstwo chłopakom z Radzionkowa 9:3 – podsumował mecz trener Przemysław Wiszniewski.