Zakończyło się zgrupowanie juniorów w Kluczborku

Sobotnim sparingiem zakończyliśmy tygodniowy obóz w Kluczborku, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Warunki treningowe mieliśmy bardzo dobre – do naszej dyspozycji było boisko z sztuczna nawierzchnia, hala, odnowa biologiczna. Treningi odbywały sie dwa razy dzienie – rano na boisku, popołudniem na hali, wieczorem po kolacji  mogliśmy jeszcze korzystać z hali i siłowni. Bardzo jestem zadowolony z postawy chlopaków w treningu, bo imponowali zangażowaniem i chęcią do poprawiania swoich umiejetności. No napewno zaowocuje to w najbliższej przyszłości postępem w każdym elemencie gry. W dwóch rozegranych sparingach nie wyniki były najważniejsze, a możliwość konfrontacji z zespołami, z którymi na codzień nie spotykamy się w swojej lidze. Na pewno był to udany obóz także pod względem szkoleniowym i wychowawczym. Drużyna była zdyscyplinowana i tylko szkoda, że obóz trwał tak krótko. Myślę, że wszyscy wróciliśmy zadowoleni z Kluczborka, bo wykonaliśmy dobrą pracę na treningach. Dziękuje panu Zbyszkowi Solikowi za pomoc i zangażowanie podczs obozu. A będąc już w domach trzeba powiedzieć, że mszkoda że takiej bazy nie ma w Radzionkowie – podsumował obóz trener Dariusz Okoń.

W rozegranych w Kluczborku sparingach padły następujące wyniki:

Ruch – Łódzki KS 2:2
bramki: Sysiak 2
skład: bramkarz testowany – Ibrom, Stolarczyk, Kazimierek, Lamla, Gacek, Hoinkis, Kuziora, Sysiak, Pietryga, Hypki oraz: Dolibóg, Malorny, Wrodarczyk, Kosz.

MKS Kluczbork – Ruch 2:1
bramka: Stolarczyk
skład: bramkarz testowany – wrodarczyk, stolarczyk, Dolibóg, Lamla, Ibrom, Hoinkis, Kazimierek, Sysiak, Pietryga, Hypki oraz Kuziora.