Zamów koniecznie Kartę Kibica Ruchu Radzionków!

Karta Kibica znacząco przyśpieszy zakup biletów w kasach. Nie posiadając Karty Kibica, kasjer będzie musiał każdorazowo spisać z dokumentu tożsamości dane identyfikacyjne, wprowadzić je do komputera i wydrukować bilet na wybrane miejsce na stadionie, co sprawi, że jedna osoba spędzi przy kasie zdecydowanie więcej czasu niż to miało miejsce dotychczas, gdy sami wypełnialiśmy dane na bilecie.

Kartę Kibica wystarczy zaś zeskanować, a bilet drukowany zostanie automatycznie. Oszczędzisz w ten sposób swój czas i nerwy stojącym za Tobą w kolejce do kasy kibicom.

Przy składaniu wniosku system sprawdzi czy zamawiający Kartę Kibica Ruchu Radzionków nie posiada już Karty Kibica Polonii Bytom. W przypadku stwierdzenia takiej sytuacji Karta Kibica Ruchu Radzionków nie zostanie takiej osobie wydana.

Jednorazowy koszt wyrobienia Karty Kibica Ruchu Radzionków to 10 zł. Opłatę tę można uiścić z góry gotówką lub przelewem. Zamawiając Kartę Kibica trzeba przedstawić obowiązkowo zdjęcie legitymacyjne lub jego skan oraz dowód tożsamości.

Kartę Kibica Ruchu Radzionków można zamówić na trzy sposoby:
   – wypełniając wniosek w sekretariacie klubu,
  – pobierając wniosek tutaj, wypełniając go w domu i drukując, i składając w sekretariacie klubu,
   – przez Internet.

Kartę Kibica Ruchu Radzionków przez Internet zamówisz rejestrując się i logując na tej stronie.

Karty Kibica Ruchu Radzionków będą do odbioru jedynie w sekretariacie klubu. O terminie wydawania kart każdy zamawiający zostanie poinformowany, ale pierwsze z nich trafią do klubu w dniu 20 lipca. Karty odbierać trzeba osobiście!
W chwili obecnej nie ma możliwości wysyłki Karty Kibica drogą pocztową.