Zasady organizacyjne i ceny biletów w rundzie jesiennej

Ceny wejściówek na mecze Ruchu Radzionków w rundzie jesiennej kształtować będą się na następującym poziomie:
8 złotych – bilet normalny,
4 złote – bilet ulgowy (dzieci szkolne, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji oraz kobiety),
wstęp darmowy – dzieci do lat 7.

Nowością będzie możliwość kupna biletu w formie vouchera za pośrednictwem portalu kupbilet.pl.

W sezonie 2014/2015 nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów! Nabywać będzie można jedynie Karnety VIP w cenie 400 złotych, obowiązujące nie przez jedną rundę, jak dotychczas, a przez cały sezon rozgrywkowy. Karnet VIP uprawnia do wjazdu na teren stadionu samochodem, miejsca siedzącego na trybunie zlokalizowanej na balkonie budynku klubowego oraz poczęstunek.

W sprzedaży będzie także bilet VIP w cenie 25 złotych, pozwalający w jednym meczu korzystać z takich samych praw, jaki posiadacze karnetów VIP.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych wjazd na teren obiektu przysługiwać będzie tylko osobom z kartami wstępu VIP, dzienikarzom i posiadaczom klubowych przepustek.
Na bramie wjazdowej na stadion nie będzie prowadzona sprzedaż biletów, ani nie będzie przez nią możliwy wstęp dla osób chcących dostać się na obiekt na podstawie biletów.

W rundzie jesiennej czynna będzie tylko kasa od strony ulicy Narutowicza! Wejście na stadion od strony Osiedla Stroszek nie będzie możliwe.

Mecze Ruchu nie będą imprezami masowymi, oznacza to, że maksymalnie na trybunach podczas meczu będzie mogło znaleźć się 999 widzów.

Podczas meczów na stadionie funkcjonować będzie Sklep Kibica oraz punkt gastronomiczny obsługiwany przez restaurację Rogate Ranczo. Zapraszamy do korzystania z ich usług.