Zwycięstwa trampkarzy

Trampkarze 2000:
Ruch – ŁKS Łagiewniki 2:0
bramki: Koper 2.
Ruch: Solik (Schoppa), Gałęziok, Niedbała, Hojka, Mateja, Miler, Szraje (Paluch), Duda, Wojciech (Majewski), Wrodarczyk, Koper. Trener: Suder.

W meczu tym graliśmy bez kilku podstawowych graczy, ale ci którzy ich zastąpili napewno nie zawiedli. Mimo, że zespół z Łagiewnik to rywal trudny dla każdego, to udało się wygrać 2:0 po dwóch bramkach Marcina Kopera. Pierwsza połowa była znów całkiem niezła w naszym wykonaniu, druga niestety pozostawila pewien niedosyt, bo nie prezentowaliśmy się jako zespół dobrze. Mamy jednak komplet punktow i to napewno cieszy. Grę zaś trzeba do następnego meczu poprawić – powiedział po wygranej rywalizacji trener Łukasz Suder.

Trampkarze 2001:
Ruch – Tęcza Zędek 4:0
bramki: Stanek 2, Szromek, Górak.

Trampkarze 2001:
Ruch – Odra Miasteczko Śląskie 13:0
bramki: Stanek 3, Lechki 3, Okoń, Kużaj 3, Pilarski, Hojka, Zomerfeld.

 

Trampkarze 2002:
Ruch – MOSIR Piekary Śląskie 8:1
bramki: Szromek 3, Zalewski 2, Magdziak, Markusik, Waniek.
Ruch: Lach, Sapiński, Poganiec, Lipp, Miozga, Zalewski, Magdziak, Szromek, Gołąbek, Jarka, Markusik, Gąsior, Wrodarczyk, Szlęk, Krzyśpiak, Gońda, Waniek, Głogowski. Trener: Sobala.

To był ostatni mecz w pierwszej rundzie. Mimo ciężkich warunków atmosferycznych, mocno padającego deszczu i porywistego wiatru, zobaczyliśmy dużo goli. Trzema trafieniami popisał się niezawodny Michał Szromek. Dwa kolejne dołożył dwa lata młodszy Kacper Zalewski. Po jednym trafieniu na swoje konto zapisali Filip Magdziak, Agata Markusik i Mikołaj Waniek. Dla Agaty i Mikołaja były to pierwsze trafienia w barwach Ruchu. Po jednej z kontr drużynie gości udało się strzelić honorowego gola. W dotychczasowych spotkaniach naszej drużynie udało się wygrać wszystkie pięć spotkań i uzbierać komplet piętnastu punktów. Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy trudną rundę rewanżową. Na pewno rywale, przede wszystkim najgroźniejsze zespoły Andaluzji i Poloni, będą podwójnie zmobilizowani, aby zrewanżować się za minimalne porażki na własnych boiskach – podsumował mecz i pierwszą rundę trener Henryk Sobala.