12. kolejka – Zapowiedź!

W Radzionkowie wszyscy liczą na komplet pkt w tym meczu, tym bardziej że wydaje się, że Ruch powoli łapie swój rytm i zaczyna grać to czego się od nich wymaga, czyli ładnie i skutecznie. Wygraliśmy trzy ostatnie mecze i wszyscy liczą nad podtrzymanie tej passy i rozpoczęcie pogoni za liderem GKS-em Tychy.
Powoli da się też zauważyć, żę kształtuje się tabela i wyłaniają się faworyci. Tak jak przypuszczano przed sezonem, walkę o 1 miejsce powinny stoczyć GKS Tychy i Ruch Radzionków. Po 11 kolejkach mamy 6 pkt straty i na kolejne już sobie nie możemy pozwolić.
Co o drużynie Zagłebiaka? Beniaminek po 11 kolejkach zajmuje 13 pozycję zdobywając do tej pory 9 pkt, z czego 4 na własnym boisku. W poprzedniej kolejce trochę niespodziewanie zremisowali w Częstochowie z tamtejszym KS-em.
Wygląda na to, że trener Górak znów wprowadził swoich zawodników na dobre tory i pomógł im odzyskać wiarę w wygrywanie. Po dokonaniu paru zmian w składzie i ustawieniu poszczególnych zawodników coś zaskoczyło i dzięki temu cel postawiony przed drużyną do osiągnięcia do końca rundy nadal jest możliwy do osiągnięcia.
Tak więc pozostaje nam tylko oczekiwać na pozytywne wieści z Dąbrowy Górniczej.