13. kolejka – Zapowiedź!

Od dawna piłkarze i kibice Ruchu żyją w przekonaniu, że z MK-ą nie gra się zbyt dobrze. Każdy mecz toczony był w nerwowej i nie zawsze sportowej atmosferze. I tym razem może być podobnie. Radzionkowianie chcący dogonić liderujących Tyszan będą chcieli koniecznie odnieść zwycięstwo podczas, gdy zawodnicy Górnika znajdują się w doskonalej formie, o czym świadczą ostatnie ich wyniki.

W ostatniej kolejce piłkarze Górnika zanotowali walkower w meczu ze Źródłem Kromołów. Sędzia w 46. minucie spotkania zakończył spotkanie, gdyż po przerwie na boisku pojawiło się raptem siedmiu graczy z Zawiercia. Należy jednak zauważyć, że do zakończenia pierwszej połowy piłkarze Górnika zdołali już strzelić trzy gole. W 11. kolejce “Górnikom” przyszło walczyć na trudnym terenie w Myszkowie. I co? Wynik 5-0 dla MK może dziwić. W 10. kolejce kolejne wysokie zwycięstwo, tym razem u siebie z Milenium Wojkowice 6-2.

Piłkarze z Radzionkowa przystępują do tego spotkania również z dobrą pasją i formą strzelecką, co udowodnili w środku tygodnia awansując do finału okręgowego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Bytomskiego. Ruch pokonał w Zbrosławicach tamtejszą Dramę 4-0.

Spotkanie z Górnikiem MK Katowice już w najbliższą sobotę 20 października o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich sympatyków klubu!