Akcja „Mody Cider”

Chcemy, aby młode pokolenie uczęszczające do radzionkowskich i okolicznych szkół, jak najwięcej rozsmakowało się sportem i zdrową rywalizacją.

Planujemy odwiedzać szkoły i spotykać się z uczniami – opowiadać im o sportowcach, dyscyplinach sportowych, możliwościach korzystania z obiektów sportowych. Będziemy odpowiadać na związane z tym pytania, które nurtują dzieci i młodzież. W spotkaniach z młodym pokoleniem będzie miejsce na konkursy sportowe z nagrodami.

Na akcji „Mody Cider” skorzystają również same szkoły. Oprócz rozbudzenia zainteresowania wychowaniem dzieci poprzez sport, już teraz ogłaszamy konkurs. Dla szkoły, która w piłkarskiej rundzie wiosennej 2010 roku, podczas rozgrywania meczów II ligi (łącznie w ośmiu spotkaniach), na Stadionie Klubu, będzie miała najwięcej swoich przedstawicieli – Klub ufunduje nagrodę w postaci sprzętu sportowego o wartości 2000 zł. Dzieci i młodzież szkolna otrzymają specjalne bezpłatne bilety „Mody Cider”, a ich opiekunowie możliwość nabycia biletu ulgowego.

Aby ułatwić dotarcie na mecze, Klub zapewni podstawienie autobusu pod szkołę. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie i zapraszamy na nasz stadion.  

W sprawie przystąpienia do akcji prosimy o kontakt:

       Marcin Wąsiak – Dyrektor ds. Marketingu
       tel. 504 122 961, e-mail: marketing@ruchradzionkow.com  

                              Popieram inicjatywę akcji „Mody Cider”
                              dr Gabriel Tobor – Burmistrz Miasta Radzionków