Colo nadal partnerem technicznym Ruchu

Jest to klasyczny żółto-czarny model z cienkimi czarnymi, pionowymi paskami z przodu koszulek, czarnymi spodenkami i żółtymi getrami. Drugi, wyjazdowy model zmienił się z poprzedniego białego na cały zielony z żółto-czarnymi elementami na przodzie koszulki. Bluzy bramkarskie są w kolorystyce niebieskiej i czerwonej.

Jednocześnie drużyna została wyposażona w nowy sprzęt treningowy i wyjściowy, który towarzyszy naszym piłkarzom od początku przygotowań do sezonu.

Warto przy tej okazji wspomnieć o sponsorach. Z przodu koszulki, w jej centralnym, najbardziej eksponowanym miejscu bez zmian pozostały reklamy Miasta Radzionków oraz firmy O&S Computer Soft. Na plecach oprócz dotychczasowej reklamy firmy Rimsa Plus dołączyła reklama firmy Ekopol Górnośląski Holding SA. Natomiast na prawym ramieniu nadal widnieje reklama firmy PEC Bytom.

Prezes Marcin Wąsiak:
Spośród wielu ofert firm, które oferowały współpracę Ruchowi Radzionków postanowiliśmy po raz kolejny skorzystać z oferty firmy Colo i kontynuować z nią dotychczasową współpracę w roli partnera technicznego. Drużyna jest kompletnie wyposażona w sprzęt treningowy, wyjściowy oraz dwa nowe komplety strojów meczowych. Z warunków współpracy jestem bardzo zadowolony, gdyż spełnili wszystkie nasze oczekiwania i zaproponowali nam bardzo dobre, jak na tą klasę rozgrywkową warunki. Dotychczasowa współpraca również układała się bardzo dobrze i postanowiliśmy jej nie zmieniać. Mam nadzieję, że modele meczowe przypadną kibicom do gustu. W pierwszym komplecie postawiliśmy na klasykę i prosty wzór, a drugi zmieniliśmy z białych na zielone z żółto-czarnymi elementami. W najbliższym czasie zostanie również przygotowana oferta dla kibiców w postaci replik strojów meczowych oraz oryginalnych koszulek polo, w jakie ubrana jest drużyna.

Niedawno odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa drużyny. W najbliższych dniach przedstawimy Państwu jej efekty, w tym także dokładne fotografie obu wzorów koszulek meczowych.