Zakończenie sezonu

Mieści się tu galeria humoru Sawki oraz galeria dobrego smaku, czyli mnóstwo smakołyków przyprawionych humorem kulinarnych żartów. Napić się można piwa czapowanego, czyli z białą pianą ponad kuflem pełnym złocistego trunku. Pub specjalizuje się też w tzw. wieżach piwnych. Organizuje się tu spotkania biznesowe a nawet randki we dwoje. Na specjalne życzenie restauratorzy układają menu pod kulinarne gusta klienta. Jak w każdym szanującym się pubie nie może i tu zabraknąć transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych na dużym ekranie.

Restauracja ta należy do wiceprezesa Ruchu, Pana Tomasza Barana, i stąd wzięło się zaproszenie dla zespołu właśnie do Katowic.
Zabawa była przednia. Poprzedziło ją wystąpienie prezesów, którzy podziekowali piłkarzom oraz trenerom za wygranie ligi i mozliwość zagrania w barażach. Co ważniejsze, padły słowa, iż w przyszłym sezonie ponownie walczymy o awans! Tymczasem zawodnicy otrzymali wolne do 9 lipca. Wówczas spotkają się na pierwszym treningu wraz z nowymi zawodnikami, którzy wzmocnią drużynę przed batalią o awans do III ligi.