Cztery punktami przewagi juniorów na półmetku sezonu

Trener Marcin Trzcionka:
Mecz ułożył się dla nas idealnie. Szybko zdobyliśmy trzy bramki za sprawą dwóch trafień niezawodnego Oktawiana Kopicy oraz Kevina Rockiego po kapitalnej asyście Kopicy właśnie. Zespół z Częstochowy gola zdobył w ostatniej akcji pierwszej połowy. W drugiej części spotkania mecz toczył się całkowicie na połowie drużyny Stradomu, jednak nasza skuteczność była na niższym poziomie. Mimo to bramkę po stałym fragmencie gry strzałem głową zdobył Jakub Kaniowski po kapitalnym dośrodkowaniu Rafała Deptały, a wynik meczu ustaliła bramka samobójcza. W tym roku czeka nas jeszcze jeden mecz kontrolny z seniorami Odry Miasteczko Śląskie w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w Radzionkowie, a wyróżniający się zawodnicy wezmą udział w meczach kontrolnych pierwszej drużyny „Cidrów”.