Drugie miejsce trampkarzy Ruchu na Mini Euro w Serocku

W turnieju wzięło udział sześć drużyn: Serock I, Serock II, Ignalina (Litwa), Lanskroun (Czechy), Lechia Dzierżoniów oraz Ruch.

Wyniki:

Ruch – Serock II 2:1 (Sylwa, Bednarczyk)
Ruch – Lechia 2:0 (Kępiński, Skalski)
Ruch – Lanskroun 4:0 (Kępiński 2, Sylwa, Skalski)
Ruch – Ignalina 9:0 (Skalski 4, Kępiński 2, Pietryga, Stanisławski, Nowak)
Ruch – Serock I 2:3 (Skalski, Kępiński)

Strzelając 19 bramek, przy straconych 4, nasza drużyna zajęła drugie miejsce, dając się wyprzedzić tylko zespołowi Serock I
 
Ogólnie cały pobyt w Serocku bardzo się udał, sam turniej – można tak powiedzieć – był tylko dodatkiem do tego naszego czterodniowego pobytu blisko Warszawy. Plan pobytu był bardzo napięty i wypełniony wieloma atrakcjami, wśród których było wspólne oglądanie meczu Polski w strefie kibica w Serocku, gdzie zebrało się około tysiąca osób, zwiedzanie Pałacu Kultury, Łazienek czy warszawskiej strefy kibica, gdzie znajdowało się między innymi mini-boisko, z czego oczywiście nasi chłopcy skorzystali. Zwiedziliśmy również Starówkę, gdzie znajdowały się tłumy ludzi z różnych krajów, wspólne śpiewy i fotki, tam widać, że właśnie trwają mistrzostwa. Doszło nawet do meczu międzynarodowego gdzie Ruch Radzionków zmierzył się z… trenerami Ruchu, Lechii, Litwy, Czech oraz opiekuna grup. Wynik nie istotny choć emocji nie brakowało do samego końca, wygrali lepsi. Chciałbym podziękować Panu Burmistrzowi Serocka za możliwość pobytu w ich gminie jak również organizatorom, szczególnie Igorowi. Panu Burmistrzowi Radzionkowa również dziękujemy za możliwość wyjazdu – powiedział po powrocie zadowolony z wyjazdu trener Dariusz Ficulak.