Gramy o Puchar i kasę dla klubu

Droga społeczności “Żółto-Czarnych” – gramy o #Puchar1000goli. Gramy o możliwość realizacji trzech, ważnych dla klubu projektów. Gramy o środki, dzięki którym możemy je sfinansować. Aby się udało, musimy grać razem. Ale my to potrafimy, prawda?

Jako Klub Sportowy Ruch Radzionków zdecydowaliśmy się wziąć udział w zabawie #Puchar1000goli. W skrócie: za każdego gola teoretycznie słabszego zespołu rywalizującego w danej parze Pucharu Polski organizator wpłaca do budżetu zabawy co najmniej 1000 złotych, a całość na koniec rozgrywek zgarną zespoły z niższych lig. Obecnie w puli jest już 61 000 złotych.

Każdego dnia możecie oddać trzy głosy – PO JEDNYM GŁOSIE NA KAŻDY z przygotowanych przez nas projektów. To proste – klikacie w link i głosujecie:
#MiejsceDlaHistorii – adaptacja budynku pod wystawę sportowego dorobku “Cidrów”
#ZapalamyŚwiatło – oświetlenie boiska treningowego
#ŻółtoCzarnaDwunastka – sektorówka dla kibiców Ruchu

Głosowanie trwa do 10 kwietnia, do godziny 23:59. Do wielkiego finału awansują po dwa projekty z najwyższą liczbą głosów. Tylko konsekwentne, codzienne głosowanie, oraz udostępnianie i polecanie linków znajomym pomoże nam sięgnąć po zwycięstwo. “Żółto-Czarna” rodzina nieraz pokazała, że jest mocna, a umiejętność mobilizacji to zdecydowanie jej mocna. No to gramy!