Juniorzy na finiszu

Regionalna Liga Juniorów:
Andaluzja Piekary Śląskie – Ruch 0:1 (0:1)
Bramka: Malorny 27′.
Ruch: Matysek, Wrodarczyk, Kuziora, Dolibóg, Popławski, Górnik, Gacek, Kazimierek, Dawidowicz, Malorny, Skutnik. Trener: Szyguła.

Jestem dzisiaj bardzo dumny z postawy moich zawodników. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, na boisku utrzymywaliśmy dominację i mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji do strzelenia bramki od przeciwnika. Widać, że chłopcy pamiętali o założeniach taktycznych przedstawionych przed meczem, a na boisku każdy dał z siebie wszystko, co przełożyło się na to zwycięstwo – powiedział trener Krystian Szyguła.

Okręgowa Liga Juniorów:
Ruch – Stal Zabrze 1:6 (0:4)
Bramka: Niewolik 50′.
Ruch: Szewczuk, Urbanowicz, Bayer, Lamla, Stolarczyk, Niewoilk, Wilczok, Wilczek, Puchała, Bula (35′ Strzelczyk), Niemczyk. Trener: Osadnik.

Zagraliśmy dzisiaj zdecydowanie najsłabszy mecz w całym sezonie. Nie potrafiliśmy utrzymywać się długo przy piłce, konstruowaliśmy mało sytuacji podbramkowych i co najważniejsze przegrywaliśmy pojedynki jeden na jednego. W dzisiejszym meczu kilku chłopaków zagrało na swoim normalnym poziomie lecz zdecydowana większość zespołu poniżej niego i to przełożyło się na wynik – podsumował mecz trener Radosław Osadnik.