Juniorzy: trzy punkty w dwóch pierwszych meczach wiosny

Po porażce w Siemianowicach w pierwszym wiosennym meczu, bardzo zależało nam na dobrym występie u siebie. Spotkanie z Śląskiem Świętochłowice było ciekawym i wyrównanym  meczem, który wygraliśmy, będąc o te dwie bramki lepszymi. Ale zanim padła pierwsza z nich, to goście zdecydowanie nas zaatakowali. Jednak nasz zespół spokojnie przetrzymał te ataki i w 32 minucie zdobył bramkę za sprawą Kamila Cicheckiego, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Po tym golu gra się wyrównała i do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.  Druga połowa znowu rozpoczęła się od ataków przeciwnika, jednak i tym razem nasz zespół skutecznie się bronił, aż wreszcie i po kontrze strzelił drugą bramkę autorstwa Cicheckiego. Od tego momentu kontrolowaliśmy już przebieg meczu. Były to dobre zawody w wykonaniu naszej drużyny, w którym jednak nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych i zespołowych, nad którymi musimy pracować – podsumował mecz trener Dariusz Okoń.

Okręgowa liga Juniorów
Ruch – Śląsk Świętochłowice 2:0
bramki: Cichecki 32′, 70′.
Ruch: Lamla, Wrodarczyk (Pietryga), Kazimierek, Dolibóg, Popławski, Ibrom, Hoinkis (67′ Kosz), Sysiak, Cichocki, Malorny (60′ Hypki), Kuziora. Trener: Okoń.

 

Okręgowa Liga Juniorów:
Siemianowiczanka Siemianowice Śl. – Ruch 3:0
Ruch: Lamla, Wrodarczyk, Stolarczyk, Dolibóg, Popławski, Ibrom, Hoinkis, Kazimierek, Sysiak, Malorny, Kosz (60′ Kuziora). Trener: Okoń.