Okręgowa Liga Juniorów:
Ruch – Stal Zabrze 1:4
bramka: Kuziora 51′
Ruch: Staś (70′ Cichy), Wrodarczyk, Dolibóg, Kazimierek, Popławski, Guttmann, Malorny, Kuziora, Krawczyk (60′ Puchała), Zielonka. Trener: Okoń.

W minionej kolejcke Okręgowej Ligi Juniorów podejmowaliśmy drużynę Stali Zabrze, doznając kolejnej porażki. Ale wynik 1:4 nie odzwierciedla gry naszej drużyny, która rozegrała dobre spotkanie i tylko pech, który przytrafił się nam w postaci utraty bramkarza, a rezerwowego nie mamy, spowodował naszą wysoką porażkę. Po bardzo dobrej pierwszej połowie na drugą wyszliśmy bardzo zmobilizowani i już w 51 minucie objęliśmy prowadzenie za sprawą bardzo dobrze wykonanego stałego fragment gry. Szkoda tylko straconej bramki na remis bo mogliśmy jej zapobiec. Druga bramka padła po naszym złym ustawieniu w obronie i od tego momentu zaczęliśmy gonić wynik. Jednak w 70 minucie nasz bramkarz Sebastian Staś uległ kontuzji i w bramce musiał stanąć zawodnik z pola, strzelec gola dla nas, Łukasz Kuziora, który robił co mógł w bramce ale niestety dwa razy skapitulował. Szkoda, że mecz tak się potoczył bo na pewno drużyna Stali była w naszym zasięgu – podsumował przegrany mecz trener Dariusz Okoń.