Karnety na rundę wiosenną już w sprzedaży, znane ceny biletów

Znamy już także ceny biletów na wiosenne mecze na naszym stadionie, które w przypadku spotkań z Zawiszą Bygdoszcz, Pogonią Szczecin, Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, Olimpią Grudziądz i KS Polkowice, pozostaną niezmienne w porównaniu do rundy jesiennej, czyli wyniosą:
15 złotych – bilet normalny,
10 złotych – bilet ulgowy (dzieci, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji oraz kobiety).
Jednak w przypadku meczów z Arką Gdynia i Polonią Bytom kształtować będą się już na następującym poziomie:
25 złotych – bilet normalny,
15 złotych – bilet ulgowy (dzieci, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji oraz kobiety).

Nabywając karnet zwykły przy obecności na wszystkich spotkaniach oszczędza się zatem 25 złotych (w przypadku karnetu junior to aż 55 złotych). Ale to nie jedyna wartość. W ten sposób wspomaga się Klub jednokrotnym zastrzykiem pieniężnym, bardziej identyfikuje się z Klubem oraz otrzymuje się efektowny karnet, którzy w przyszłości może być doskonałą pamiątką. Ponadto unika się kolejek przy kasach podczas wchodzenia na mecze.

Jeśli jesteś Członkiem Klubu, regularnie opłacającym składki członkowskie w wysokości co najmniej 50 złotych, karnet VIP otrzymasz za darmo.