Regionalna Liga Juniorów:
Józefka Chorzów – Ruch 1:1 (1:0)
1:1 – Gacek 71′ (rzut karny)
Ruch: Matysek – Wrodarczyk, Kuziora (40′ Spałek), Szwaracki (40′ Zielonka) Kazimierek, Skutnik, Gacek, Dolibóg (40′ Górnik) Popławski, Szwaracki (65′ Kosz), Opara. Trener: Szyguła.

Po ostatnim przegranym meczu na własnym boisku, zawodnicy starali się za wszelką cenę pokazać na co ich stać, jednak gra pełna stresu nie przynosi pozytywnych rezultatów. Tak też było i tym razem, kiedy przez nasze zestresowanie  pierwszego gola w spotkaniu strzelili gospodarze. Ta stracona bramka jednak bardzo zmotywowała chłopaków. Styl gry w drugiej połowie był taki, jaki chciałbym zawsze widzieć u moich zawodników. Bardzo pomógł nam rzut karny, który wykorzystał Damian Gacek i tym sposobem zremisowaliśmy 1:1 na trudnym terenie w Chorzowie – powiedział po spotkaniu trener Krystian Szyguła.

Śląska Liga Trampkarzy 1998:
Ruch – Sparta Lubliniec 1:0 (0:0)
1:0 – Bednarczyk 70′
Ruch: Makielak – Paluch, Klimczok, Chudaszek, Stanisławski (70′ Broja), Pietryga, Skalski, Kępiński (72′ Nowakowski), Sylwa (57′ Wylężek), Nowak, Kożuch (46′ Bednarczyk). Trener: Ficulak.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale już w drugiej zarysowała się nasza przewaga. Niestety długo nie potrafiliśmy jej zamienić na bramkę, by wspomnieć tylko sytuacje sam na sam Przemysława Kępińskiego. Dopiero w końcówce po zamieszaniu po rzucie wolnym zdobyliśmy zwycięskiego gola za sprawą Kamila Bednarczyka – opisał mecz trener Dariusz Ficulak.