Na mecz z GKS-em tylko od osiedla – informacje organizacyjne

Dla kibiców czynne tego dnia będą jedynie trzy kasy znajdujące się od strony osiedla Stroszek, i jedna brama wejściowa.

Spośród kas, jedna (przy bramie wejściowej) dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy Kart Kibica Ruchu Radzionków. Osoby, które nie złożyły wniosku o Kartę Kibica lub zrobiły to po poniedziałku 8 sierpnia prosimy o nie korzystanie z tej kasy, a ustawienie się w kolejce do jednej z dwóch innych kas.
Jeśli ktoś nie odbierze w dniu dzisiejszym (sekretariat klubu jest czynny do godziny 18:00) zamówionej do 8 sierpnia włącznie Karty Kibica, będzie mógł to zrobić bezpośrednio przed meczem w kasie wyłączonej dla posiadaczy Kart Kibica, od razu kupując bilet.
Osoby posiadające Kartę Kibica oczywiście będą mogły zakupić bilet na mecz także w innej czynnej kasie.

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym w budynku klubowym na stadionie prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na jutrzejszy mecz. Rozpocznie się ona po godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00.

Zwracamy uwagę, że osoby niepełnoletnie kupujące bilet także posiadać muszą ze sobą dokument z numerem PESEL, np. paszport lub kartę zdrowia. Sama na przykład legitymacja szkolna nie wystarczy do kupna biletu.

Kasy i bramy wejściowe otwarte zostaną o godzinie 15:00.

Dziennikarzy, osoby z zaproszeniami i ze specjalnymi wejściówkami na mecz, zapraszamy do bramy wjazdowej na teren stadionu od strony ulicy Narutowicza, do której dojazd możliwy będzie jednak tylko objazdem przez osiedle Stroszek.
Na bramie wjazdowej nie będzie prowadzona sprzedaż biletów, a jedynie odbiór wcześniej przygotowanych akredytacji, zaproszeń VIP czy innych specjalnych kart wstępu uprawniających do wejścia na stadion.
Jednocześnie przypominamy, że wjazd samochodem na teren obiektu przysługuje jedynie osobom z karnetami (lub zaproszeniam) VIP i SUPERVIP, posiadaczom klubowych przepustek i dziennikarzom.