Nagrody dla kibiców podczas meczu z Bogdanką

W przerwie meczu wśród posiadaczy karnetów jak również wśród osób, które zakupią bilety wylosowane zostaną nagrody. Będą to dwie piłki z autografami drużyny i sztabu szkoleniowego, zestawy klubowych gadżetów, oraz kupony rabatowe: do warsztatu samochodowego Auto-Grześ w Tarnowskich Górach wartości 150 złotych, dwa do Cukierni-Piekarni Bączkowicz w Radzionkowie wartości 50 złotych każdy, do Restauracji Spichlerz w Tarnowskich Górach wartości 50 złotych, dwa do myjni samochodowej Perfect Wash w Radzionkowie wartości 28 złotych każdy oraz zaproszenie na kolację dla dwojga w Rastauracji Figaro w Radzionkowie, na darmowe strzyżenie, modelowanie i zabieg regenerujący włosy w pracowni fryzjerskiej Kameleon w Radzionkowie oraz pięć zaproszeń na dużą pizzę w pizzeri Sport-Pizza w Bytomiu-Stroszku.

Oprócz tego sto pierwszych osób, które kupią bilety na mecz z Bogdanką otrzyma zestaw demonstracyjny do gry planszowej PL+ z kartą z piłkarzem klubu pierwszej ligi.

Kasy biletowe otwarte zostaną na dwie godziny przed meczem. Jutro zaś, tj. w piątek, wejścówki na sobotnie spotkanie nabyć będzie można również w przedsprzedaży, która odbędzie się sekretariacie klubu na stadionie w godzinach 9:00 – 15:00. Wtedy też mieszkańcy Nakła Śląskiego i Orzecha także odebrać będą mogli swoje darmowe bilety w ramach akcji “Żółto-Czarna Okolica”.

W trakcie trwania meczu w Sklepie Kibica, jak również w sekretariacie klubu  w tygodniu nabywać będzie można bilety na derbowy mecz Ruchu z Polonią w Bytomiu w cenie 15 złotych.

Serdecznie zapraszamy na trybuny!