Okręgowa Liga Juniorów: Gwarek Zabrze – Ruch 4:1

Okręgowa Liga Juniorów:
Gwarek Zabrze – Ruch 4:1
bramka: Popławski 40′
Ruch: Staś – Wrodarczyk, Dolibóg, Kazimierek, Popławski, Malorny (46′ Guttmann), Kosz, Puchała (45′ Hypki), Kuziora, Krawczyk, Zielonka. Trener: Okoń.

W przegranym 1:4 meczu wyjazdowym z Gwarkiem Zabrze na pewno nie byliśmy zespołem gorszym i momentami graliśmy dobrze stwarzając groźne sytuacje, tak w pierwszej, jak i w drugiej połowie. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1, a piękną bramkę zdobył Bartek Popławski. Niestety drugą połowę nie rozpoczęliśmy dobrze i straciliśmy bramkę. Od tego momentu goniliśmy wynik i gdy w końcówce meczu wydawało się, że strzelimy w końcu bramkę, to Gwarek wyprowadził szybkie ataki i strzelił nam dwa gole. Duża szkoda bo do 85 minuty naprawdę dobrze to wyglądało z naszej strony. Jednak jak zawsze zabrakło nam konsekwencji w grze – podsumował mecz trener Dariusz Okoń.