bramki: Fesner, Szrajer, Ciomek, Duda, Majka.

bramki: Hojka, Ciomek, Fesner, Gałęziok, Majewski.

Trampkarze 2001:
Ruch – Trójka Tarnowskie Góry 2:1
bramki: Lechki 2.
Ruch: Kosmol- Gorczak, Okoń, Mitręga, Pietryszyn, Górak, Kaniowski, Cieślik, Pilarski, Zomerfeld, Lechki oraz Dzionsko, Brzytwa, Adler, Pietryga, Dolibóg, Wrodarczyk, Hojka. Trener: Okoń.

W ostatniej kolejce rozgrywek trampkarskich rocznika 2001 drużyna Ruchu Radzionków wygrała swój mecz 2:1 pokonując Trójkę Tarnowskie Góry, prowadzoną przez długoletnie piłkarze Ruchu, Marka Sukera. Był to dla nas dobrze rozegrany mecz i jesteśmy zadowoleni z zwycięstwa, ale na pewno musimy dużo trenować aby nasza gra była jeszcze lepsza – powiedział po spotkaniu trener Dariusz Okoń.

Trampkarze 2002:
Ruch – Czarni Sucha Góra 16:0
bramki: Szromek 5, Deptała 4, Magdziak 3, Zalewski 2, Szlęk, Miozga.
Ruch: Lach, Lipp, Głogowski, Poganiec, Sapiński, Szlęk, Zalewski, Deptała, Szromek, Magdziak, Miozga, Szpak, Dolibóg, Gąsior, Waniek, Gońda, Jarka. Trener: Sobala.

Nitron Krupski Młyn – Ruch 0:4
bramki: Szromek, Głogowski, Deptała, Zalewski.
Ruch: Szpak, Waniek, Gąsior, Poganiec, Lipp, Szlęk, Gońda, Sapiński, Deptała, Szromek, Zalewski, Lach, Dolibóg, Miozga, Głogowski, Wrodarczyk, Jarka, Gołąbek. Trener: Sobala.

W siódmej kolejce ligowej pokonaliśmy na własnym boisku Czarnych Sucha Góra 16:0. Początek spotkania przebiegał pod dyktando zawodników Ruchu, którzy często znajdowali się w sytuacjach podbramkowych i W pierwszej połowie sześć razy znaleźli drogę do siatki rywala. Po przerwie nasza przewagabyła jeszcze większa i mimo wielu zmarnowanych sytuacji (słupki i poprzeczki), udało się strzelić aż dziesieć goli. Ruch zagrał bardzo dobre spotkanie w dobrych nastrojach tydzień później pojechał na ostatni mecz jesieni do Krupskiego Młyna. Wiedzieliśmy, że rywal grając w Radzionkowie pokazał się z dobrej strony więc u siebie na pewno łatwo skóry nie sprzeda. Zapowiadało się ciekawe widowisko i tak w istocie było. Po bardzo dobrej grze w poprzednim meczu z Suchą Górą nasza drużyna nie zagrała już tak solidnie. Zespół z Krupskiego Młyna ewidentnie nam „nie leży” i przy obu spotkaniach nie pozwalał nam w pełni rozwinąć skrzydeł. W obu połowach zawodnicy Ruchu mięli sporą przewagę w posiadaniu piłki, ale udało się z tego stworzyć tylko kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. W każdej z połów udało się wykorzystać po dwie okazje. Pozostałe szanse zostały zmarnowane przez słabo dysponowanych tego dnia napastników. Teraz czeka nas długa zimowa przerwa, podczas której będziemy trenować w halach sportowych na terenie Radzionkowa i Suchej góry oraz weźmiemy udział w kilku turniejach, jak na przykład w mocno obsadzonym Tychy Cup 2013 – podsumował obe mecze i zarysował plany na przerwę zimową trener Henryk Sobala.

Trampkarze 2003:
Ruch – Sokół Zbrosławice 14:0
bramki: Tobolik 3, Waniek 3, Wrodarczyk 3, Banek 2, Dudziński, Magdziak, Musiałek.
Ruch: Kwaśniewski, Waniek, Golus, Gońda, Dudziński, Ficulak, Magdziak, Wrodarczyk, Jarka, Musiałek, Tobolik, Banek, Szopa. Trener: Wiszniewski.

Ostatni mecz rundy jesiennej zakończył się wysokim zwycięstwem chłopaków z UKS-u Ruch Radzionków 14:0. Niestety przeciwnik nie był zbyt wymagający i już w pierwszej połowie chłopaki strzelili siedem bramek. W drugiej połowie drużyna Ruchu dominowała zdecydowanie na boisku strzelając jeszcze siedem bramek więc wynik końcowy był imponujący. Jako trener jestem z chłopaków bardzo zadowolony bo pokazali dobrą grę, zaangażowanie i wolę walki. To na koniec sezonu zdecydowało, że jesteśmy drużyną w tej grupie niepokonaną wygrywając wszystkie mecze, zdobywając komplet punktów i zostając mistrzem jesieni – powiedział po meczu trener Przemysław Wiszniewski.

Trampkarze 2004:
Drużyna Ruchu Radzionków z rocznika 2004 zajęła 1 miejsce w turnieju organizowanym przez Polonię Bytom. Mecze toczyły się w hali sportowej „Na Skarpie” w Bytomiu-Szombierkach. W zawodach udział wzięło osiem drużyn: Polonia I Bytom, Szombierki Bytom, Juventus Turyn (SS Silesia), Delfinek Bytom, ŁKS Łagiewniki, MOSiR Piekary Śląskie, Polonia II Bytom, Ruch Radzionków.

Ruch: Kwaśniewski, Lipp, Waniek, Golus, Jarka, Zalewski, Tobolik, Ficulak, Szeremeta. Trenerzy: Sobala i Wiszniewski.