Okręgowa Liga Juniorów: remis z GKS-em Katowice

Okręgowa Liga Juniorów:
Ruch – GKS Katowice 2:2 (0:1)
bramki: Sysiak 65′, Kosz 83′.
Ruch: Ciołczyk, Cichocki (7′ Wrodarczyk), Stolarczyk, Lamla, Popławski, Malorny (62′ Pietryga), Hoinkis (80′ Kosz), Kazimierek (75′ Hypki), Sysiak, Skutnik (46′ Kuziora), Gacek (80′ Burdalaski). Trener: Okoń.

Był to bardzo ciężko wywalczony remis, uzyskany dzięki ambitnej grze do samego końca. Niestety nie ustrzegliśmy się jednak błędów w grze. Szczególnie w pierwszej połowie zdecydowanie na za dużo pozwalaliśmy rywalowi, szczególnie jego środkowej linii, dlatego GKS osiągnął wyraźną przewagę i zszedł na przerwę z prowadzeniem. Po przerwie zdecydowanie ruszyliśmy do ataku, czego efektem był wyrównujący gol Sysiakam zdobyty po szybkim ataku. Po tym trafienie mecz się wyrównał, ale to nadal inicjatywa była po naszej stronie. Niespodziewanie jednak to GKS zdobył gola na 1:2. Zareagowaliśmy na to dwoma zmianami, które okazały się trafione, bo po prau minutach pobytu na boisku Kosz zdobył wyrównującą bramkę. Dziękuję drużynie za walkę i zaangażowanie – podsumował mecz trener Dariusz Okoń.