Piotr Rocki nie zagra już dla Ruchu!

Popularny Rocky kibiców Ruchu czarował swoją grą przez pięć sezonów w latach 2010-2012 na boiskach pierwszej ligi, i od lata 2014 roku do końca sezonu 2016/17 w czwartej lidze. W składzie żółto-czarnych zagrał w 146 oficjalnych meczach, strzelił 44 gole i zanotował 47 asyst. W każdej z tych statystyk tak blisko był pięknych okrągłych osiągnięć!
Z pełnym statystykami Piotra Rockiego zapoznać można się tutaj.

To był zaszczyt oglądać Go na naszych stadionie, pozostaje wielka wdzięczność za wkładne w każdy mecz naszego Ruchu serce i zdrowie!

Rocki jednak nie żegna się ostatecznie z Ruchem. Sam piłkarz zadeklarował, że raz lub dwa razy w tygodniu będzie trenował z drużyną Kamila Rakoczego, a ponadto władze Ruchu prowadzą z nim zaawansowane rozmowy na temat jego innej roli w klubie.

Prezes Marcin Wąsiak o Piotrze Rockim:
Po trzech latach rozstajemy się z Piotrem Rockim, ale rozchodzimy się tylko częściowo. Piotrek będzie kontynuował swoją grę w piłkę w drużynie Dramy Zbrosławice, ale częściowo nadal będzie obecny w naszym klubie, bo raz lub dwa razy w tygodniu chce być u nas na treningu.
Dodatkowo rozmawiamy na temat jego działalności w klubie w trochę innej roli. Za wcześnie jeszcze aby mówić o szczegółach, ale bardzo mi zależy, aby takie osobowości jak Rocky były przy Ruchu Radzionków. Jestem przekonany, że może to być z korzyścią dla wszystkich. W wielu dużych klubach znani piłkarze pracują i pomagają klubom, bo ich wiedza i doświadczenie jest ogromne. Dlatego jestem przekonany, że nasza współpraca się nie kończy, a jedynie wchodzi w inny etap.
Jednocześnie chciałbym bardzo podziękować Panu Piłkarzowi Piotrowi Rockiemu za to wszystko co zrobił dla Ruchu Radzionków. Myślę, że wszyscy powinni się do tych podziękowań dołączyć. Dla mnie to był zaszczyt pracować z takim piłkarzem, który oddawał swoje zdrowie i serducho dla naszego Klubu.