Pniówek Pawłowice Śląskie – Ruch Radzionków 0:0

W 3 min. z rzutu wolnego uderzał Kompała i Michałowski z trudem przeniósł piłkę nad bramką. Najlepszą okazję miał jednak Kocur. W 27 min. minął z piłką w polu karnym golkipera i z ostrego kąta strzelił po ziemi w boczną siatkę, tuż obok słupka. Gospodarze w tej części meczu nie stwarzali sobie klarownych sytuacji do zdobycia gola, ale to oni byli bliżsi zdobycia bramki, kiedy to w 45 min. piłka po strzale głową odbiła się od słupka.
W drugiej odsłonie od mocnego uderzenia zaczął Pniówek. W 49 min. zaskoczyć Jankowskiego próbował strzałem głową Przybyła. W 60 min. świetny strzał z dystansu Pawłowiczan o centymetry minął słupek. W odpowiedzi Kocur w 64 min. mocno uderzył piłkę, jednak wprost w bramkarza. Ten sparował ją pod nogi Piotra Giela, który strzelił tuż obok słupka. W 75 min. aktywny tego dnia Przybyła ponownie próbował szczęścia, tym razem Jankowski popisał się kapitalną interwencją. W 80 min. Piotr Giel mocnym uderzeniem z ostrego kąta sprawdził czujność Michałowskiego. W końcówce meczu już nic się nie zmieniło i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Mimo to Ruch utrzymał ośmiopunktową przewagę nad drugim zespołem, albowiem dotychczasowy wicelider BKS Stal Bielsko Biała nieoczekiwanie tylko zremisował z Victorią Chróścice 1:1.
Kolejny mecz, ostatni w tej rundzie, rozegrany zostanie przy Narutowicza 11 już w najbliższą sobotę 15 listopada o godz. 13:00, a rywalem Radzionkowian będzie BKS Stal Bielsko Biała. Już dziś serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Pniówek Pawłowice Śląskie – Ruch Radzionków 0:0

Pniówek: Michałowski – Przybyła, Goik, Mach, Bujok – Sikora (89’ Idus), Taraszkiewicz, Mazur, Szczęsny (85’ Mazurek) – Wojciechowski (59’ Woniakowski), Dudek (71’ Maroszek). Trener: Czesław Mika

Ruch: Jankowski – Żmuda, Rzepka, Domański, Mazur – Trzcionka (90+2’ Hajda), Dziewulski, Kompała (86’ Suker), Piotr Giel – Kocur (78’ Sala), Gielza (65’ Stranc). Trener: Rafał Górak

Żółte kartki: Szczęsny – Kocur

Sędziował: Adam Nowak (Racibórz)

Widzów: ok. 300 (w tym 55 z Radzionkowa)