Porażki drużyn juniorskich, remis najstarszych trampkarzy

Okręgowa Liga Juniorów:
Ruch Radzionków – MKS Siemianowice 1:3 (0:1)
bramka: Lamla 60′
Ruch: Szewczuk (70′ Staś) – Lamla, Urbanowicz, Bayer, Stolarczyk – Wilczek (75′ Więdłocha), Wilczok, Niewolik, Bula – Taszek, Puchała (70′ Niemczyk). Trener: Osadnik.

Mecz rozgrywany na bardzo ciężkim terenie, przeciwnik ustawiony nisko, grający konsekwentnie i agresywnie w obronie, nastawiony na grę z kontrataku – tak przebiegał ten mecz. W naszej grze zabrakło jakości w rozegraniu piłki jak również nie udało nam się przełożyć przewagi w posiadaniu piłki na konstruowanie sytuacji bramkowych. Bardzo dobry okresy gry po przerwie uwieńczyliśmy bramką na 1:1, jednak później po błędzie w rozegraniu piłki starta bramki na 1:2, chwilę później po kontrataku gol na 1:3. Szkoda niewykorzystanego rzutu karnego przy stanie 3:1, który pozwoliłby na powrót do meczu, jak również licznych stałych fragmentów gry, które niestety dla naszego zespołu nie przyniosły bramki. Porażka boli, ponieważ przegraliśmy dzisiaj z przeciwnikiem absolutnie w naszym zasięgu i nie pozostaje nam nic innego jak wyciągnąć wnioski z porażki, wdrożyć je w trening i przygotować się do następnego meczu – podsumował spotkanie trener Radosław Osadnik.

Regionalna Liga Juniorów:
MSPN Górnik Zabrze – Ruch Radzionków 3:0 (2:0)
Ruch: Staś – Szwarcki M. (50′ Szwarcki K.), Dolobóg, Kuziora, Poplawski, Gacek, Spałek, Skutnik, Górnik, Malorny (65′ Hypki), Opara. Trener: Szyguła.

Mimo przegranej mojemu zespołowi należą się słowa uznania za duże zaangażowanie i wolę walki, wiele zdrowia pozostawionego na boisku. Graliśmy jednak z bardzo wymagającym przeciwnikiem na trudnym zabrzańskim terenie. Rundę rewanżową rozpoczynamy niestety od porażki – powiedział po meczu trener Krystian Szyguła.

 

Śląska Liga Trampkarzy 1998:
Ruch Radzionków – APN GKS Tychy 2:2 (2:0)
1:0 – Kępiński 23′
2:0 – Skalski 32′
Ruch:
Makielak – Paluch, Klimczok, Chudaszek, Stanisławski, Wylężek (55′ Nowakowski), Pietryga, Skalski, Bednarczyk, Nowak (50′ Sylwa), Kępiński (60′ Kożuch). Trener: Ficulak.