Przed meczem z Piastem II Gliwice

Na pewno po pierwszym meczu drzemie w nas wielka sportowa złość. – Zapewnia trener Damian Galeja. – Wszyskie trzy gole sami sprezentowaliśmy drużynie z Myszkowa, z stworznych sytuacji zasługiwaliśmy na bramkę, a może nawet i na dwie, a na pewno wynik 0:3 nie oddaje przebiegu spotkania i odczyć obu drużyn z murawy. Nie zmienia to jednak faktu, że za nami fatalna inauguracja, i bardzo się cieszymy, że gramy już w środę, bo nie ma nawet czasu by rozpamiętywać tą porażkę, a można się od razu odkuć, i wynikowo wrócić na właściwy tor.

Mecze z rezerwami klubów z wyższych lig zawsze są jednak niewiadomą. W środę nie odbywają się mecze Ekstraklasy, zatem spodziewać się można, że na boisku ujrzeć możemy piłkarz z kadry aktualnego wicemistrza Polski.
Pamiętamy jednak, że w sezonie 2013/2014, jeszcze w trzeciej lidze do Radzionkowa przyjechała druga drużyna Piasta wzmocniona zawodnikami z Ekstraklasy, i musiała uznać tu goryczy porażki, przegrywając 0:2.

Mecz drugiej kolejki z Piast II S.A. Gliwice rozpocznie się o godzinie 18:00, a poprawdzi go pierwszoligowy sędzia Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich.

Przed meczem, o czym informowaliśmy tutaj, pierwsi kibice będą mogli odebrać stare oryginalne koszulki noszone przez piłkarzy Ruchu w poprzednich sezonach.
Zasady obowiązujące na stadonie jak i ceny biletów są dokładnie takie same, jak w poprzednim sezonie – szczegóły tutaj.

Zapraszamy!