Przedsprzedaż biletów na Puchar Polski

Przedsprzedaż biletów na mecz z Polonią Warszawa prowadzona będzie w dniu jutrzejszym, tj w środę 21 września, na targowisku miejskim w Radzionkowie przy ulicy Szymały 46 w godzinach 7:00 – 13:30. O bilety prosimy pytać pracowników targowiska.

Ceny biletów na mecz z Polonią Warszawa kształtować będą się na takim samym poziomie jak na mecze ligowe, czyli wyniosą:
15 złotych – bilet normalny,
10 złotych – bilet ulgowy (dzieci szkolne, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji, a także kobiety).

Przypominamy, że aby nabyć bilety należy obowiązkowo przedstawić dokument tożsamości zawierający imię i nazwisko, zdjęcie i numer PESEL (lub Kartę Kibica Ruchu Radzionków). Dotyczy to także osób niepełnoletnich, w przypadku których nie wystarczy na przykład sama legitymacja szkolna, a wsparta ona być musi dokumentem z numerem PESEL.
Jeśli chcemy nabyć bilet dla osoby trzeciej, nieobecnej w chwili zakupu, także przedstawić trzeba dokument poświadczający jej dane (może to być Karta Kibica Ruchu Radzionków).

Podczas meczu z Polonią Warszawa nie będą honorowane karnety zwykłe. Meczem, który nadrobi posiadaczom tych karnetów utracony odwołany mecz z Polonią Bytom, będzie spotkanie z Piastem Gliwice. Potwierdzenie tego, że odbędzie się ono w najbliższą sobotę na stadionie w Bytomiu-Stroszku powinno nastąpić w czwartek.
Posiadacze karnetów VIP i SUPERVIP na meczu z Polonią Warszawa zachowają wszelkie uprawienia z meczów ligowych – a więc prawo wstępu na mecz, na trybunę VIP i do klubowych pomieszeń, a także zaparkowania samochodu na terenie stadionu.