Przystąp do programu „Cider Partner”!

„Klub Złoty Cider” pozyskał w ostatnich tygodniach kilku kolejnych nowych członków, o których niedługo poinformujemy. Bardzo byśmy chcieli, aby w najbliższych czasie „Cider Parner” również zrzeszał kilkudziesięciu członków. Zależy nam na tym, aby w ten sposób jak najwięcej Firm i osób prywatnych utożsamiało się z Ruchem Radzionków.

 

Przystąp do programu „Cider Partner” !

  • Przedmiotem niniejszego programu jest promocja identyfikacji wizualnej firmy lub osoby prywatnej zwanej „CiderPartnerem”.
  • Poprzez identyfikację wizualną rozumiemy całość symboliki stosowanej przez firmę w celu jej rozpoznania „na zewnątrz” a wiec kolorystyka, logo, nazwa, symbol itp.
  • Celem promowania identyfikacji wizualnej firmy „CiderPartnera” jest zwiększenie popularności firmy oraz dotarcie przez nią do szerszego kręgu odbiorców.
  • W celu osiągnięcia celu, Klub Sportowy Ruch Radzionków będzie promował działalność „CiderPartnera” na stronie www.ruchradzionkow.com.
  • W zamian za realizowanie zadań opisanych wyżej „CiderPartner” zobowiązuje się przekazywać na cele statutowe Klubu miesięcznie kwoty od 50 zł do 200 zł.
  • W ramach realizacji programu „CiderPartner” otrzyma od Organizatora karnety VIP uprawniające do oglądania meczy Ruchu Radzionków z trybuny VIP, darmowego parkingu na stadionie oraz poczęstunku serwowanego w kawiarni klubowej. Ilość przyznanych karnetów VIP uzależniona jest od wysokości przekazywanej miesięcznie kwoty, według następującego podziału: 50 zł – 1 karnet VIP, od 100 zł do 200 zł – 2 karnety VIP.