“Rafik” z nowym kontraktem!

Rafał Strzelczyk zostaje w Ruchu Radzionków. Doświadczony bramkarz podpisał nową, roczną umowę z “Cidrami” i będzie występować w naszym klubie co najmniej do końca kolejnych rozgrywek.

Dla Strzelczyka nadchodzące rozgrywki będą jubileuszowym, dziesiątym sezonem w barwach Ruchu Radzionków. Debiutował w końcówce zmagań 2013/14, rozgrywając jedno spotkanie w ramach ówczesnej III ligi opolsko-śląskiej. Łącznie “Żółto-Czarne” barwy reprezentował reprezentował już 130 razy, wyrastając na jedną z kluczowych postaci w najnowszej historii klubu.

– Moim celem na najbliższe rozgrywki jest gra w każdym meczu i walka o jak najwyższe cele. Jako bramkarz chciałbym oczywiście jak najczęściej kończyć spotkania z “zerem” po stronie strat, bo w poprzednim sezonie za dużo piłek wpadało do sieci. Postanowiłem zostać, bo czuję się tutaj bardzo dobrze. Ruch to mój klub, w którym chciałem od dziecka występować. Cieszę się, że trenerzy i zarząd chcieli przedłużyć ze mną kontrakt i w dalszym ciągu widzą mnie w “Cidrach” – powiedział tuż po podpisaniu nowej umowy “Rafik”.

32-letni bramkarz podpisał roczną umowę. Jego kontrakt wygaśnie z końcem czerwca 2024 roku.