Ruch Radzionków – Górnik MK Katowice

Lider tabeli Ruch Radzionków będzie podejmował dziś na swoim terenie zajmującą wysoką, bo trzecią pozycję drużynę Górnika MK Katowice. Warto przypomnieć, że jesienią Ruch na własnym terenie odnotował komplet 9 zwycięstw ze stosunkiem bramek 24-7. Zdecydowanym faworytem zdaje się być nasza drużyna i z pewnością wszyscy liczą na komplet punktów. Dodatkowym smaczkiem będzie występ w drużynie gości naszego byłego pierwszoligowego napastnika (dla przypomnienia bramka w wygranym 4:1 meczu z Wisłą Kraków 18 marca 2000 roku), a zarazem lidera klasyfikacji strzelców IV ligi (19 bramek) Piotra Nikodema.
Niestety Ruch nie będzie mógł zagrać w swoim najsilniejszym ustawieniu. Za żółte kartki pauzuje David Domański, kontuzję jeszcze leczy Rafał Mitura. Na drobne urazy narzekają także Tomek Krzęciesa oraz Łukasz Iwan i ich występ stoi pod znakiem zapytania.
Tak więc spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. Zapraszamy wszystkich na godz. 16 na Narutowicza i zachęcamy do włączenia się całego stadionu do dopingu.