Ruch z licencją na grę w trzeciej lidze w Orzechu

Prezes Marcin Wąsiak:
Bardzo się cieszę, że ten moment mamy już za sobą i że już oficjalnie możemy powiedzieć, że w najbliższym sezonie zagramy w trzeciej lidze. Ogólnie licencja na trzecią ligę nie była zagrożona, ale nie mieliśmy pewności co do naszych jesiennych występów w Orzechu. Jednak zarząd i pracownicy wykonali kawał dobrej roboty i za to im dziękuję. Z racji przeprowadzki i wielu innych pilnych tematów nie jest to łatwy dla nas okres, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Nadzór infrastrukturalny wymaga od nas dokonania jeszcze kilku prac na obiekcie w Orzechu przed pierwszym meczem i jestem spokojny o to, że je wykonamy. Natomiast nadzór finansowy dotyczy naszych zaległości w ŚlZPN z tytułu uprawnień i nałożonych kar. Zadeklarowaliśmy jednak termin ich spłaty i się z niego wywiążemy.
Teraz już mogę oficjalnie zaprosić wszystkich kibiców na nasze mecze w trzeciej lidze. Jestem pewien, że nie zawiedziemy. Natomiast kibiców proszę o wyrozumiałość z powodu pewnych niedogodności i jednocześnie proszę o wsparcie i doping dla drużyny, bo w trzeciej lidze będzie on potrzebny jeszcze bardziej. Zapraszam również do zakupu karnetów na nowy sezon.